Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40206

Zobrazit vše


| Předmět:
06.05.26 15:03:17 | #40206

Tak přišla SMS že se dnešní let kvůli špatnému počasí ruší *6320*
Musím najít jinej termín...



| Předmět: RE:
06.05.26 15:30:58 | #40208 (1)

Tak to naštve. Těšíš se a prd.



| Předmět: RE: RE:
06.05.26 17:49:38 | #40209 (2)

No jo no,to jsou ty aktivity závislé na počasí *3456*



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 19:15:47 | #40211 (3)

Kino není závislé na počasí...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 19:25:21 | #40213 (4)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 20:01:22 | #40215 (5)

Jo to co není podstatné střechou...zzz



| Předmět: RE:
06.05.26 19:14:52 | #40210 (1)

To se odvíjí i na větru? Zde vítr ale hezky...



| Předmět: RE: RE:
06.05.26 19:40:53 | #40214 (2)

Ano, když fouká moc,tak se letět nesmí



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 20:02:10 | #40216 (3)

To jsou dobré informace...člověk se toho ještě doví