Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40257

Zobrazit vše


| Předmět:
08.05.26 08:58:11 | #40257

*34705* Hezký poklidný páteční den přeji . *34705*
Dnes slavíme vítězství nad nacismem .. *34705*



| Předmět: RE:
08.05.26 09:03:22 | #40259 (1)

Hezký pátek. Já jedu měnít na 12 hodinu zimní pneumatiky.



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 12:54:52 | #40267 (2)

Já byl ráno u Urbana,za půl hoďky bylo hotovo *9582*



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 13:06:01 | #40269 (3)

Já už mám přezuto měsíc. Zimáky se hodně promítnou do spotřeby. U mě asi o dva litry víc než na letních.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 15:17:57 | #40270 (4)

Už mám letní ale musela jsem si zvyknout na jízdu s nimi.