Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
08.05.26 21:38:19 | #40273

Dobrou noc přeji,,všem. *6156*



| Předmět: RE:
08.05.26 23:03:38 | #40274 (1)
| Předmět:
08.05.26 20:09:59 | #40272

Zkusil jsem stáhnout aplikaci Chatujme,ale hned jsem ji zas vyhodil,nepřeh­ledný,zmatečný­...



| Předmět:
08.05.26 17:55:58 | #40271

Pěkný večer... *7230*



| Předmět: ...
08.05.26 10:56:51 | #40264

Na dnešní den mám připraven jen relax, to bude zase práce celý den prorelaxovat. Hezký den všem.



| Předmět:
08.05.26 10:36:53 | #40262

Dobré ráno a hezký pátek. *6190*



| Předmět:
08.05.26 09:18:30 | #40260

Pěkný den přeji všem. *7094*




| Předmět:
08.05.26 08:58:47 | #40258

Tak konečně v
noci pršelo .



| Předmět: RE:
08.05.26 09:59:14 | #40261 (1)

Nám nespadla za měsíc ani kapka. :-(



| Předmět: RE:
08.05.26 10:54:30 | #40263 (1)

Tady pršelo i ten den předtím, ale teď v noci opět. V podstatě teď posledních pár dnů vždy ráno velké louže a mokro, neříkám, že jinak není velké sucho, ale pouze konstatuji skutečnost. Hezký den Ivet.



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 11:19:58 | #40265 (2)

U nás chvilku pršelo včera večer. Asi deset minut.



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 12:57:07 | #40268 (3)

Tady nesprchlo co slezl sníh *5726*



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 11:24:17 | #40266 (2)

Tobě taky přeji ,neznámý pejsků .hi



| Předmět:
08.05.26 08:58:11 | #40257

*34705* Hezký poklidný páteční den přeji . *34705*
Dnes slavíme vítězství nad nacismem .. *34705*



| Předmět: RE:
08.05.26 09:03:22 | #40259 (1)

Hezký pátek. Já jedu měnít na 12 hodinu zimní pneumatiky.



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 12:54:52 | #40267 (2)

Já byl ráno u Urbana,za půl hoďky bylo hotovo *9582*



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 13:06:01 | #40269 (3)

Já už mám přezuto měsíc. Zimáky se hodně promítnou do spotřeby. U mě asi o dva litry víc než na letních.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 15:17:57 | #40270 (4)

Už mám letní ale musela jsem si zvyknout na jízdu s nimi.



| Předmět:
08.05.26 06:12:11 | #40256

Přeji krásné sváteční ráno *5647* *3930* a hezký den všem *2756*



| Předmět:
08.05.26 05:08:54 | #40255

Dobré ránko. *14377* *7094* *14377*