Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40314

Zobrazit vše


| Předmět:
10.05.26 09:09:54 | #40314

Přidávám se s přáním hezké a klidné neděle. *6190* Včerejší výlet za vínem byl skvělý Hned u druhého stánku jsme si dali degustační menu s katalogem a obsluhou.10 vzorků vína. Něco jsme ještě obešli a skončili v megastánku hasičů. Nějaká grilovačka a dvě malá piva. Toncek má vycházky do 17 a tak nás odvezli hasičskou dodávkou. Krásná procházka asi tři kilometry dlouhá.-) A hlavně jsem se nemotala jak hluchá sviňa. *23266* Byla tam spousta známých lidí. Jinak bych skončila u hasičů a spala v trávě za grilem.-)



| Předmět: RE:
10.05.26 10:22:24 | #40315 (1)

Ještě že usneš všude *23266*



| Předmět: RE: RE:
10.05.26 10:28:26 | #40316 (2)

Hlavně když se pořádně najím, tak hledám úložiště.-)