Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40336

Zobrazit vše


| Předmět:
11.05.26 11:20:37 | #40336

Hezký den, tady to vypadalo na dlouhý déšť, ale už je po něm. Nebyla to ani hodinka. *3535*
Aspoň se to trochu zchladilo.
Vše nejlepší všem nadcházejícím Pankrácům, Servácům a Bonifácům ... *30812* *24593*



| Předmět: RE:
11.05.26 11:30:34 | #40337 (1)

Énem ať chčije. Šak má na co.-)



| Předmět: RE: RE:
11.05.26 15:32:38 | #40339 (2)

Alespoň se bude dobře spát při dešti. Hlavně né kroupy.



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 16:37:40 | #40340 (3)

Zalili-li Lili lilii liliputi?



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 17:20:52 | #40341 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 17:21:28 | #40342 (4)

Nebo veverka zalívala.... *22475*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 18:46:54 | #40345 (5)

Veverka už dávno nechodí zalívat.
Bo ji čmajzli konvičku.



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 17:23:00 | #40343 (3)

Mě se spí dobře ikdyž kroupy padaj, jen jaksi nesmí nic pustošit



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 17:40:11 | #40344 (4)

Teď se něco žene. Celý den bylo divně dusno , nějaký divný tlak a teď jde černý mrak a hřmí.