Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40383

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
13.05.26 08:08:03 | #40383
Reakce na příspěvek #40382

Tož vitaj *26823*



| Předmět: RE: RE: RE:
13.05.26 08:37:51 | #40384 (1)

Po deváté začne pracovní peklo. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 08:48:04 | #40385 (2)

Já si ho prožil v pondělí, během půl hodiny 4krát změna,4krát vozíkem do skladu a zpět,až napočtvrté to trefili *23266*
Kancelář měla asi veselý víkend🍻🍺



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 10:02:11 | #40386 (3)

Hezké skoropoledne. Jedu si *19807* pro oběd za chvilku
https://www.stravovanihvezdicka.cz/menu.pdf mám objednanou č. 4



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:27:02 | #40389 (4)

Máte tam dobrej výběr a dobrý ceny,tady pod 150 nikde nejdou *5726*
Děda si chodí do školy za 100 *9582*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 13:51:46 | #40395 (5)

Staří si berou za 120. Ale je to sázka do loterie. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 14:55:46 | #40398 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 15:02:27 | #40400 (7)

Mám hlad a někdo mi sežral Margotku… *23266*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 15:05:57 | #40401 (8)

Co to tam máš za lidi? *27179*
Taky bych ti ji sežral *23266*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 15:33:55 | #40402 (8)

To je nouze na hlad...tak musíš jít kde mají zásoby a ulovit něco