Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40875

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
04.06.26 08:40:08 | #40875
Reakce na příspěvek #40870

Já mám 11 pauzu na kávu



| Předmět: RE: RE: RE:
04.06.26 08:41:37 | #40877 (1)

Bez ...budu makat jako šroub ...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 08:43:22 | #40879 (2)

Bez kávy? To přece nejde *5726*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 08:47:38 | #40880 (3)

Nevím...dříve i 3 denně dostala jsem se na 1 denně to je úspěch...jsem v pohybu tak to jde. Asi za stolem nevim...řešila bych to čajem má více ten...kafe neškodí v rozumné míře všechno jen to nějak dobře doladit...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 08:48:16 | #40881 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 11:08:44 | #40888 (4)

Já dávám dvě denně,ráno a teď,to je akorát *9582*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 08:49:32 | #40882 (3)

Jde, stačí k tomu yerba maté a nebo čaj.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 11:10:24 | #40889 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 09:04:55 | #40884 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 09:10:43 | #40885 (4)

Jsi zvyklá že ji nepiješ. Ale moje instantní není žádný zabiják.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 09:55:47 | #40886 (5)

Jedu bomby v Olomouci. V zóně se dělá nová kanalizace. Bezpečnostní helma, vesta a boty od bláta.-) Houby tomu sice rozumím ale tvářím se chytře jako hovno v rákosí.-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 11:13:01 | #40891 (6)

Jj,to věřím,to ti jde,tvářit se chytře *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 13:35:44 | #40895 (6)

To dáš, cist umí, plánek ma...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 11:48:32 | #40892 (5)

To jsem právě přestala,, po dlouhé době už mi neseděl...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 11:11:12 | #40890 (4)