Rozcestník >> Ostatní >> Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
04.06.26 08:33:56 | #40866

Svačinááá!!! *14503*



| Předmět: RE:
04.06.26 08:35:50 | #40869 (1)

Kafe...co máš dobrého pro inspiraci...brou



| Předmět: RE: RE:
04.06.26 08:38:48 | #40872 (2)

Rohlíky namazané sýrem a papriku na křupnutí *11274*




| Předmět: RE: RE: RE:
04.06.26 08:39:42 | #40874 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 08:41:36 | #40876 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 08:42:40 | #40878 (5)
| Předmět: RE:
04.06.26 08:35:56 | #40870 (1)
| Předmět: RE: RE:
04.06.26 08:39:08 | #40873 (2)

| Předmět: RE: RE:
04.06.26 08:40:08 | #40875 (2)

Já mám 11 pauzu na kávu



| Předmět: RE: RE: RE:
04.06.26 08:41:37 | #40877 (3)

Bez ...budu makat jako šroub ...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 08:43:22 | #40879 (4)

Bez kávy? To přece nejde *5726*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 08:47:38 | #40880 (5)

Nevím...dříve i 3 denně dostala jsem se na 1 denně to je úspěch...jsem v pohybu tak to jde. Asi za stolem nevim...řešila bych to čajem má více ten...kafe neškodí v rozumné míře všechno jen to nějak dobře doladit...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 08:48:16 | #40881 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 11:08:44 | #40888 (6)

Já dávám dvě denně,ráno a teď,to je akorát *9582*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 08:49:32 | #40882 (5)

Jde, stačí k tomu yerba maté a nebo čaj.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 11:10:24 | #40889 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 09:04:55 | #40884 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 09:10:43 | #40885 (6)

Jsi zvyklá že ji nepiješ. Ale moje instantní není žádný zabiják.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 09:55:47 | #40886 (7)

Jedu bomby v Olomouci. V zóně se dělá nová kanalizace. Bezpečnostní helma, vesta a boty od bláta.-) Houby tomu sice rozumím ale tvářím se chytře jako hovno v rákosí.-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 11:13:01 | #40891 (8)

Jj,to věřím,to ti jde,tvářit se chytře *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 13:35:44 | #40895 (8)

To dáš, cist umí, plánek ma...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 11:48:32 | #40892 (7)

To jsem právě přestala,, po dlouhé době už mi neseděl...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.06.26 11:11:12 | #40890 (6)
| Předmět:
04.06.26 06:22:56 | #40865

Pěkný čtvrteční přeji. *7094*



| Předmět: RE:
04.06.26 08:35:02 | #40867 (1)
| Předmět:
04.06.26 05:44:15 | #40863

Všem pohodový den.



| Předmět: RE:
04.06.26 06:07:16 | #40864 (1)

Hezký čtvrteční den. Nějak stále něco zařizuji vyřizuji a nemám čas. *9540*



| Předmět:
04.06.26 04:55:44 | #40862

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a hezký den všem *2756*



| Předmět:
03.06.26 22:07:58 | #40861

Dobrou noc přeji



| Předmět:
03.06.26 22:07:14 | #40860

Spisovné je to prý nej...ale ani jedno raději



| Předmět: RE:
04.06.26 08:35:12 | #40868 (1)

Nespisovat, ale pohodička a klídek.



| Předmět: RE: RE:
04.06.26 08:37:09 | #40871 (2)

Nespisovat? Tak fajn *7094* a proč? *23182*



| Předmět: RE: RE: RE:
04.06.26 08:51:13 | #40883 (3)

Jen tak. A jde to i nespisovně.




| Předmět:
03.06.26 20:51:50 | #40856

Tož idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*




| Předmět:
03.06.26 15:09:42 | #40845
| Předmět:
03.06.26 12:06:44 | #40842

Pakárna v práci. *33772* Asi jsem si vzala velké sousto. *4302*



| Předmět: RE:
03.06.26 12:12:13 | #40843 (1)

| Předmět: RE: RE:
03.06.26 12:13:34 | #40844 (2)
| Předmět: RE: RE:
03.06.26 19:21:55 | #40852 (2)

Nejde.-)))) Jsem ve svém živlu. Organizovat, řešit a starat se. Jenom je to časově a pracovně náročnější. Pořád lepší než se v práci nudit a kopat se do zadku.-)



| Předmět: RE: RE: RE:
03.06.26 19:47:33 | #40853 (3)

Nedej bože do prd.le *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.06.26 20:23:33 | #40854 (4)

Nebo nedej Bože do řiti. *4470*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.06.26 20:49:23 | #40855 (5)

No to už by bylo úplně v *33099*



| Předmět: RE: RE: RE:
03.06.26 22:05:56 | #40859 (3)
| Předmět: RE:
03.06.26 15:11:01 | #40847 (1)

To dáš,ti věřím,si malá ale šikovná *11274*



| Předmět:
03.06.26 11:05:01 | #40840
| Předmět: RE:
03.06.26 11:58:15 | #40841 (1)
| Předmět: RE: RE:
03.06.26 15:10:10 | #40846 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
03.06.26 16:26:05 | #40848 (3)

A Pan Hamiž...ani o kafe se nepoděĺí... tak aby ses zastyděl *19117* máš darované je ze spolku neboj



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.06.26 17:23:36 | #40850 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.06.26 22:04:45 | #40857 (5)

Neděkuj ...nech si chutnat



| Předmět: RE: RE: RE:
03.06.26 16:26:45 | #40849 (3)

Ať si nevyfrfláš jazyk



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.06.26 17:24:06 | #40851 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.06.26 22:05:29 | #40858 (5)