Svačinááá!!! 
Nevím...dříve i 3 denně dostala jsem se na 1 denně to je úspěch...jsem v pohybu tak to jde. Asi za stolem nevim...řešila bych to čajem má více ten...kafe neškodí v rozumné míře všechno jen to nějak dobře doladit...
Jedu bomby v Olomouci. V zóně se dělá nová kanalizace. Bezpečnostní helma, vesta a boty od bláta.-) Houby tomu sice rozumím ale tvářím se chytře jako hovno v rákosí.-)))
Hezký čtvrteční den. Nějak stále něco zařizuji vyřizuji a nemám
čas. 
Nejde.-)))) Jsem ve svém živlu. Organizovat, řešit a starat se. Jenom je to časově a pracovně náročnější. Pořád lepší než se v práci nudit a kopat se do zadku.-)
A Pan Hamiž...ani o kafe se nepoděĺí... tak aby ses zastyděl
máš darované je ze spolku
neboj