Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #41578

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #41578
Reakce na příspěvek #41572

Hezký den. Mám hrozně moc starostí ale nechci tím otravovat. Ale dneska jsem v Žatci zalezlá před sluníčkem.



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #41579 (1)

Tak opatrně.
Mě zprovoznili klimu,je tu trochu líp *9582*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #41580 (2)

S klimoškou se lépe dýchá než se nastydne... pozor



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #41582 (1)

To já taky ,byla celá kniha ,vždy moji synové me zatěžují bedra svými starostmi a mě to bolí jako jejich mama ,protize je jedno kolik jim je ,děti budou navždy .❤️