Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6715

Zobrazit vše


| Předmět:
01.07.22 06:58:28 | #6715

Jen tak letmo, krásné ráno všem a hezké prázdniny *35188* *35188*



| Předmět: RE:
01.07.22 09:17:46 | #6716 (1)

Aj tobě Zdendo a pohlaď za mě Ritu *11274*



| Předmět: RE: RE:
01.07.22 09:18:37 | #6717 (2)

Dobré ráno a hezký pátek všem *5647*



| Předmět: RE: RE: RE:
01.07.22 13:44:46 | #6718 (3)

No tady se snad ještě chrní,je to možný *3651*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.07.22 13:54:32 | #6719 (4)

Já jsem vstávala před obědem a pojedu do Globusu. A když už budu v Brně, tak dovezu sestřeně králíka a vajíčka.-)




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.07.22 15:02:37 | #6721 (5)

Chovas doma a nebo od sousedu ? *33012*

sabco, uz se ti povedlo autem zrazit nejakeho polniho kralika ci zajice ?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.07.22 21:46:28 | #6729 (6)

Máme na dědině králíky i slepice. Vyhazování hnoje byla vždycky moje sobotní práce. Stokrát lepší než doma uklízet...-))) Zatím jsem naštěstí žádné zvířátko nesrazila.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.07.22 22:20:42 | #6730 (7)

Nekdy se tomu da jen velice tezko vyhnout a to ani nemusis jed nijak rychle. To kydani hnoje bylo od prasatek a nebo kravicek ? *33012*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.07.22 16:29:21 | #6722 (5)
| Předmět: RE:
01.07.22 13:55:48 | #6720 (1)

Zdendo i tobě hezké prázdniny. Pojedeš na tábor nebo k babičce? *23266*



| Předmět: RE: RE:
01.07.22 16:52:34 | #6723 (2)

Hmmmm.... babičku už nemám a bohužel jsem ani jednu nezažil, ale asi pojedu na druhou stranu zahrady, mám tam stan, tak tam budu zase s Ritou. Jeňo, Rituli pohladím, samozřejmě. Mám to teď docela složitý, někdy napíšu. Mít na houby sousedy je prostě nahouby..... *3952* *3952*



| Předmět: RE: RE: RE:
01.07.22 21:32:12 | #6725 (3)

Zdendo,to znám, když je soused tatar,tak nepomůže nic,ani dát mu přes držku. *10156*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.07.22 21:32:58 | #6726 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.07.22 21:42:51 | #6728 (5)
| Předmět: RE: RE: RE:
01.07.22 21:41:57 | #6727 (3)

Možná tomu Zdendo nebudeš věřit ale chápu...