Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #770

Zobrazit vše


| Předmět:
03.05.21 16:13:52 | #770
| Předmět: RE:
03.05.21 16:18:42 | #771 (1)
| Předmět: RE: RE:
03.05.21 16:24:50 | #772 (2)

že díky, trochu fouká, ale dá se



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.21 16:32:03 | #773 (3)

Ten vítr to kazí .. byla jsem na procházce a dokud svítilo sluníčko, tak bylo fajn, ale jak zalezlo .. tak vítr byl studenej. Teplo kde jsííííííí..... *33048*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 16:32:53 | #774 (4)

kdo si počká, ten se dočká i když je fakt, že se to nějak protahuje



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 16:35:41 | #776 (5)

No letos to trvá až moc dlouho.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 16:35:54 | #777 (4)

Teplo zůstalo v Africe. Třeba přiletí s vlaštovkama *26721*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 16:40:22 | #780 (5)

Teď přemýšlím, jestli jsou tu už vlaštovky. Jestli jsem nějakou vůbec viděla.
Ale určo tu už jsou .. takže teplo sem. *19391*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 16:49:38 | #782 (6)

Kamarád je ornitolog a říkal, že letos jsou i ptáci zpoždění. Nemám žádnou evidenci, ale připadá mi, že toho po ránu moc neslyším. Drozdi, pěnkavy, ale žádný koncert jako jiné roky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 16:52:00 | #783 (7)

podnebí se mění, svět se v prdel obrací ... včera jsem koukal na výbornej dokument od David Attenborough - Život na naší planetě - doporučuju



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 17:22:10 | #784 (8)

Je to takovýzvláštní no .. jako kdyby se všechno mělo postupně změnit.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 17:30:20 | #786 (9)

už se to dávno mění ...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 17:45:48 | #790 (10)

Podnebí se mění pořád, jenže když jsou ty změny rychlé, příroda se nestihne přizpůsobit. To, že tu za 10 000 let bude poušt' nebo tundra je prostě vývoj.



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.21 16:34:38 | #775 (3)

Zdar, odpoledne mi cestou z práce fouká do zad, to se dá. Horší je jít ráno proti fičáku. To si říkám, proč nejedu autem......



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 16:36:24 | #778 (4)

čus, příště kajta a kolečkovy brusle



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 16:39:23 | #779 (5)

Už jsem starostovi říkal at' na tu polňačku hodí asfalt. To by byla jízda.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.21 16:40:31 | #781 (6)