Měla jsem v 15 letech půjčenou čtyřkolku na krátké svezení. Jenže jsem jela až na hlavní a u benzinky na Iváň mě odchytili. Celou dobu jsem tvrdila, že jsem ji kamarádovi ukradla a skončilo to u soudu s podmíněným odkladem tr. stíhání. Byla to moje blbost a byl by to vůči němu podraz... A jako další trest mi udělili doma. Chtěla jsem Yamahu yzf R125. Ale prý až dostanu rozum... Což se dodnes nestalo.-) Malá je jako moje. Vždycky jí něco dovezu. Má deset týdnů.-)
Předmět diskuze:
Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.
