Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #845

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.21 07:13:04 | #845
Reakce na příspěvek #842

Měla jsem v 15 letech půjčenou čtyřkolku na krátké svezení. Jenže jsem jela až na hlavní a u benzinky na Iváň mě odchytili. Celou dobu jsem tvrdila, že jsem ji kamarádovi ukradla a skončilo to u soudu s podmíněným odkladem tr. stíhání. Byla to moje blbost a byl by to vůči němu podraz... A jako další trest mi udělili doma. Chtěla jsem Yamahu yzf R125. Ale prý až dostanu rozum... Což se dodnes nestalo.-) Malá je jako moje. Vždycky jí něco dovezu. Má deset týdnů.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.21 07:20:47 | #847 (1)

Z Pasecu?
Čtyřkolka je super. Loni jsme prodali a...chybí ta potvůrka.
Motorka je hrozně fajn. Ale používat ji s rozumem. Někteří prostě jsou blázni.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.21 07:29:16 | #849 (2)

Jo, jo.-))) Co záda, Sil.?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.21 07:45:00 | #851 (3)

Po včerejším kolapsu záda jsou cajk. Dnes tedy zase oblíkat prádlo v leže, ale už se sama obleču, heč