Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #890

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.21 13:30:34 | #890
Reakce na příspěvek #887

Jéje .. taky jsem byla za kmotru, ale nějak si nepamatuju, co jsem synovci dávala. Ono už to bude 30 let. To spíš asi řešili naši bo jsem byla ještě svobodná a nejspíš chodila do školy. Ale co si pamatuju, tak se spíš dávali dárky .. jako třeba zlaté náušnice nebo něco takovýho hodnotnýho .. jako památka, co se potom dědí.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.21 13:41:44 | #896 (1)

A už něco fakt kvalitního. Jako první ode mě dostala autosedačku s nejlepším hodnocením ADAC. Taky stála mraky peněz...-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.21 13:47:04 | #900 (2)

Jasnéé .. téda, takovou tetu by si každej přál. *32299*