Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #892

Zobrazit vše


| Předmět:
07.05.21 13:34:27 | #892

Nebo můžeš jí založit vkladní knížku, každý měsíc jí posílej stovku..v 18ti to bude kačka, kterou využije



| Předmět: RE:
07.05.21 13:39:08 | #894 (1)

To bych s odpuštěním viděla jako nejhorší investici...-)))



| Předmět: RE:
07.05.21 13:44:44 | #898 (1)

Taky to byla jedna z možností .. jenomže spíš dřív, když lidi měli stálé zaměstnání a nebáli se o práci .. pak byla tohle hodně dobrá investice. Dneska nevíš dne ani hodiny.



| Předmět: RE: RE:
07.05.21 13:49:29 | #901 (2)

Spíš jde o to, aby ty peníze měly za 18 let vůbec nějakou hodnotu. Já bych to spíš viděla dát ke každým narozkám trošku zlata. Na peníze nevěřím.



| Předmět: RE: RE: RE:
07.05.21 13:52:54 | #904 (3)

Syn dostal 25 tisíc, mladší dostane taky. Ať si za to koupí PC, řidičák, nebo první nájemné v pronájmu...Víc dát nemohu. Nemám na něj alimenty, ani soc.příspěvky. Platím si vše ze svého. Tak víc dát nemohu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
07.05.21 13:55:53 | #907 (4)

Děláš co můžeš... On to ví a jestli je rozumný, tak to ocení.



| Předmět: RE: RE: RE:
07.05.21 13:54:42 | #906 (3)