Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #952

Zobrazit vše


| Předmět:
08.05.21 18:42:51 | #952

Tak. Sama s nohama na stole..ucucávám révu. Chlap šel na pivo, děcko lítá na kole..Pesan ožužlává kost a morče z venkovního výběhu doma. ...Venku je krásně. Jen ...mi končí vycházky, tak jsem opuštěná



| Předmět: RE:
08.05.21 19:00:23 | #953 (1)

My jsme byli celej den na zahradě .. bylo tam dneska krásně. A zítra by mělo být ještě líp. Už se těším. Taky dávám vínko .. pustila jsem televizi a čekám až skončí zprávy .. ty nemusím.
Tak na zdravíčkooo .. cink. *2031*



| Předmět: RE:
08.05.21 20:25:24 | #954 (1)

Buď ráda, že máš klid.-)