Jakože do jedné ruky chleba do druhé sýr a nohy na stůl ne?
Tam na tom je spatne vsecko... ze si nepotrpim na nejake stolovani, vyvarovani, tradice...
Jakože si s niani nesedne k večeři či co? Ach tak to musíš kompenzovat jinde asi.. místo vanoc ji vyveze někam do hot nebo k vodě a tak...ne?
Tak tedy jak,ze žádný stromek,vel.vajicka a všechny ty holčičí serepetičky? A proč ne stolování?
Ještě je světlo. Byla jsem odpoledne na zahradě..Synek mi koupil tmavou
kulovitou moruši. Tak jsem dělala jámu na ni.
Chceš-li mít klid na duši
tak si zasaď moruši.. ))))))))))))))))))
U kámošky mají doma moruše. Jinak o nikom nevím. Dělají z ní džemy a
vynikající morušovicu.-) A chuťově jsou skvělé. Já mám vždycky černé
prsty a hubu. 
vecerim toustovy chleb s kusem goudy
Proto mě žádná nechce.
Tip na dalsi film
https://www.csfd.cz/film/928205-verte-mi-unos-lisy-mcveyove/prehled/
Co je na tom špatně? Vždyť ona si muze dát něco jiného..je aspoň 45%%
Nikdy jsem nečekal na jedinečný moment.
Normálně jsem vzal moment a udělal ho jedinečným.....
Na těch Novinkách musí být farmy placených pravičáků, ty diskuze jsou samej debil a blbeček.
když jsem maturoval tak první den jsem se staral o maturitní komisi co se mi stalo taky mi popraskaly párky... ale v pohode to snedli a i maturitu jsem dostal
nne to se sni...
Ja ale nechapu lidi ze si to nechaji libit ....a když už se sejdou v praze,
tak kvuli pitomine typu macinkova sms generálovi