Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
16.04.26 19:58:13 | #39680

Jakože do jedné ruky chleba do druhé sýr a nohy na stůl ne?



| Předmět:
16.04.26 19:47:38 | #39676

Tam na tom je spatne vsecko... ze si nepotrpim na nejake stolovani, vyvarovani, tradice...



| Předmět: RE:
16.04.26 19:55:44 | #39678 (1)

Jakože si s niani nesedne k večeři či co? Ach tak to musíš kompenzovat jinde asi.. místo vanoc ji vyveze někam do hot nebo k vodě a tak...ne?




| Předmět: RE:
16.04.26 19:56:58 | #39679 (1)

Jinak od sýrů.. věta, půl života...skoro



| Předmět: RE:
16.04.26 20:43:23 | #39682 (1)

Tak tedy jak,ze žádný stromek,vel.vajicka a všechny ty holčičí serepetičky? A proč ne stolování?



| Předmět:
16.04.26 19:45:20 | #39675

Strom nas zasazeny, syna tez, tak jeste postavit dum a je hotovo.




| Předmět:
16.04.26 19:35:01 | #39673

Pěkný večer přeji *6156*



| Předmět: RE:
16.04.26 19:38:17 | #39674 (1)

Ještě je světlo. Byla jsem odpoledne na zahradě..Synek mi koupil tmavou kulovitou moruši. Tak jsem dělala jámu na ni.
Chceš-li mít klid na duši
tak si zasaď moruši.. ))))))))))))))))))



| Předmět: RE: RE:
16.04.26 19:53:47 | #39677 (2)
| Předmět: RE: RE:
17.04.26 07:59:51 | #39695 (2)

U kámošky mají doma moruše. Jinak o nikom nevím. Dělají z ní džemy a vynikající morušovicu.-) A chuťově jsou skvělé. Já mám vždycky černé prsty a hubu. *23266*



| Předmět:
16.04.26 19:13:13 | #39670

vecerim toustovy chleb s kusem goudy

Proto mě žádná nechce.

Tip na dalsi film
https://www.csfd.cz/film/928205-verte-mi-unos-lisy-mcveyove/prehled/



| Předmět: RE:
16.04.26 19:33:10 | #39671 (1)

Co je na tom špatně? Vždyť ona si muze dát něco jiného..je aspoň 45%%



| Předmět:
16.04.26 18:43:08 | #39668

Nikdy jsem nečekal na jedinečný moment.
Normálně jsem vzal moment a udělal ho jedinečným.....



| Předmět: RE:
16.04.26 19:07:53 | #39669 (1)

Jsi lepší než Chuck Norris *23266*



| Předmět: RE:
16.04.26 19:34:36 | #39672 (1)

Určitý,neurčitý moment je jedinečný...



| Předmět:
16.04.26 12:05:20 | #39663

Na těch Novinkách musí být farmy placených pravičáků, ty diskuze jsou samej debil a blbeček.



| Předmět:
16.04.26 11:44:33 | #39662

když jsem maturoval tak první den jsem se staral o maturitní komisi co se mi stalo taky mi popraskaly párky... ale v pohode to snedli a i maturitu jsem dostal



| Předmět:
16.04.26 11:41:16 | #39661

nne to se sni...
Ja ale nechapu lidi ze si to nechaji libit ....a když už se sejdou v praze, tak kvuli pitomine typu macinkova sms generálovi




| Předmět:
16.04.26 11:40:14 | #39660

ono se dnes bez akcí neda nakupovat nikde nic :-/