Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
23.06.26 21:25:51 | #41424

Přidám se k vám a též idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět: RE:
23.06.26 21:27:06 | #41425 (1)
| Předmět: RE: RE:
23.06.26 21:29:10 | #41426 (2)

Určitě a zas mi budeš brát peřinu *23266*



| Předmět:
23.06.26 21:21:06 | #41423

Přeji všem dobrou noc. *6156*



| Předmět:
23.06.26 21:06:05 | #41422

Asi už popřeji dobrou noc.



| Předmět:
23.06.26 17:30:28 | #41419

Pěkný podvečer ,achjo to teplo hnus . *7228*



| Předmět: RE:
23.06.26 17:34:53 | #41420 (1)

Mi říkej,nám tu nejde klima,celej den přes 30 stupňů,vzal jsem si z domu aspoň větrák *9582*



| Předmět: RE: RE:
23.06.26 17:38:07 | #41421 (2)

Mě se ucpal pohlcovač vlhkosti ,jsem se stím mordovala jak blb.



| Předmět:
23.06.26 17:26:18 | #41414

Tak jsem dala jogurt na mrazák

Nebylo to špatný,když zrovna nemám nanuk
V tom teplé moc nejím



| Předmět:
23.06.26 15:10:39 | #41407
| Předmět: RE:
23.06.26 15:37:14 | #41411 (1)

Mám první houby. Tak se něco,, dobrého uvařit



| Předmět: RE: RE:
23.06.26 15:40:08 | #41412 (2)

Mně by bohatě stačila houbová polívka. *33768* Prosím vrchovatý talíř.-)))



| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.26 15:42:00 | #41413 (3)

Přesně...se jdu přemluvit...




| Předmět:
23.06.26 11:03:45 | #41405
| Předmět:
23.06.26 09:33:26 | #41402

Mohu aspoň tady napsat ,jednomu člověku se to nelíbí .
Že je lezo jak cyp ,moc teplo .
Jinak Vam přeji ,hezké úterý ať ho všichni v pohodě zvládneme .
*34705*



| Předmět: RE:
23.06.26 09:33:46 | #41403 (1)
| Předmět:
23.06.26 08:58:36 | #41401

Pěkný den a brou chuť ke všem dnešním jídlům,, někdo je rád že do sebe dostane aspoň 2...a to taky není výhra...




| Předmět:
23.06.26 08:38:27 | #41393
| Předmět: RE:
23.06.26 08:45:52 | #41394 (1)
| Předmět: RE: RE:
23.06.26 08:47:55 | #41395 (2)

Taky budu snídat.-)



| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.26 08:48:18 | #41396 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 08:49:23 | #41397 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 08:55:17 | #41399 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 09:34:46 | #41404 (5)

Až teď jsem si všimla ,dnes ,že máš hezkou celkové pěknou fotku dávám
❤️



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 12:26:05 | #41406 (6)

Díky. Jenom jsem dala aktuální.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 15:11:14 | #41408 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 15:14:40 | #41409 (7)

Na fotkách vypadám na víc let ale v reálu se občas stane, že někde chtějí vidět občanku. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 15:16:20 | #41410 (8)

Jo,to jsem měl do 25let *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 17:28:49 | #41416 (8)

Já zas jako idiot .
V reálu vypadam stejně jako na lidé.cz .
Jedná známá mě potkala po 18.letech a říka mi Ty jsi pořád stejná to není možný ,asi ano ,taky mám problém v reálu se svým věkem 😁



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 17:29:45 | #41417 (9)

Fotky klamou .
Chce se vidět 😁



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 17:26:46 | #41415 (7)
| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.26 08:49:52 | #41398 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 08:56:59 | #41400 (4)

Necpeme se...jíme proto aby jsme byli... *7094*