Přidám se k vám a též idu chrnět, přeji všem krásnou
a hezký sny 
Mi říkej,nám tu nejde klima,celej den přes 30 stupňů,vzal jsem si z
domu aspoň větrák 
Tak jsem dala jogurt na mrazák
Nebylo to špatný,když zrovna nemám nanuk
V tom teplé moc nejím
Mohu aspoň tady napsat ,jednomu člověku se to nelíbí .
Že je lezo jak cyp ,moc teplo .
Jinak Vam přeji ,hezké úterý ať ho všichni v pohodě zvládneme .

Pěkný den a brou chuť ke všem dnešním jídlům,, někdo je rád že do sebe dostane aspoň 2...a to taky není výhra...
Až teď jsem si všimla ,dnes ,že máš hezkou celkové pěknou fotku
dávám
❤️
Na fotkách vypadám na víc let ale v reálu se občas stane, že někde
chtějí vidět občanku. 
Já zas jako idiot .
V reálu vypadam stejně jako na lidé.cz .
Jedná známá mě potkala po 18.letech a říka mi Ty jsi pořád stejná to
není možný ,asi ano ,taky mám problém v reálu se svým věkem 😁