Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
24.06.26 13:43:27 | #41453

Dobrou chuť k obědu...který nastane tak jako zítřek *22475*



| Předmět:
24.06.26 12:55:09 | #41447

Dnes nic nestíhám ,lidi mě točí ..

*27179*


| Předmět: RE:
24.06.26 12:59:01 | #41449 (1)

Máš kolotoč zdarma *23266*



| Předmět: RE:
24.06.26 13:22:29 | #41450 (1)

Není člověk, není problém.-)))



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 13:36:52 | #41451 (2)

Proto dělám formy,jsou ze železa *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 13:42:21 | #41452 (3)

Plast. Formy by asi to nedaly



| Předmět:
24.06.26 12:54:30 | #41446

Panu Hasi, přeji taky Vše nej k svátku . *35235* ,pokud mohu tady moc nepatřím.



| Předmět: RE:
24.06.26 12:57:56 | #41448 (1)
| Předmět:
24.06.26 12:53:11 | #41445

Hezký středeční opět teplý den .
Přeji pohodu
*705*




| Předmět:
24.06.26 11:23:42 | #41441

Kde to vázne v te kopané včil



| Předmět: RE:
24.06.26 11:47:34 | #41443 (1)
| Předmět: RE: RE:
24.06.26 12:46:33 | #41444 (2)
| Předmět:
24.06.26 11:21:15 | #41440
| Předmět:
24.06.26 07:40:23 | #41431

Všem hezkou a pohodovou středu. *6190*



| Předmět: RE:
24.06.26 10:12:30 | #41436 (1)

Hezký den. Bude teplo.



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 10:52:00 | #41437 (2)
| Předmět:
24.06.26 07:29:20 | #41429

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a fajn den fšem *33664*



| Předmět: RE:
24.06.26 07:38:54 | #41430 (1)
Přeji všechno nejlepší k svátku.🌷



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 07:49:18 | #41432 (2)

| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 07:57:44 | #41433 (3)

Šak to nic nestálo.-)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 08:08:42 | #41434 (4)

Ale nezapomněla jsi a to se cení *11274*



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 10:11:14 | #41435 (3)

*31949* Vše nejlepší k svátku. *21215*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 11:16:34 | #41438 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 11:20:55 | #41439 (5)

Neděkuj bude to mít drahé... *22475*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 11:26:17 | #41442 (5)

Tak nic no...zdrávas oslavenci




| Předmět:
24.06.26 07:04:28 | #41428

Pěkný den přeji všem



| Předmět:
23.06.26 21:35:14 | #41427

Hezky se vyspěte . *15009*