Dnes nic nestíhám ,lidi mě točí ..
Panu Hasi, přeji taky Vše nej k svátku . ,pokud mohu tady moc nepatřím.
Hezký středeční opět teplý den . Přeji pohodu
Kde to vázne v te kopané včil
Není čas sedět u netu
Ne ...voda...a práce
Ano kafe
Všem hezkou a pohodovou středu.
Hezký den. Bude teplo.
Uz je asi
Přeji krásné dobré ráno a fajn den fšem
Děkuji 😘
Šak to nic nestálo.-)))))
Ale nezapomněla jsi a to se cení
Vše nejlepší k svátku.
Neděkuj bude to mít drahé...
Tak nic no...zdrávas oslavenci
Pěkný den přeji všem
Hezky se vyspěte .