Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před 3 hodinami | #41601

Jak se máte při pozdním odpoledni... *7094*



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #41602 (1)

Teď už fajn,za chvilu padla *11274*




| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #41603 (2)

Já protože se nedá jít ven jsem se dala do složitého papírování... Je klid nikdo nevolá takže se mohu soustředit.




| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41604 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41605 (4)

Pak to odsejpá. A peču si v remosce kuřecí paličky.. Zítra k obědu. Hezky mi to tu voní.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41606 (5)

Já budu péct v remosce kuřecí čtvrtky. Ale až zítra. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41607 (6)

Zítra mám zedníka , bude něco opravovat dole na zdech atd.. Abych to nepřipekla když budu lítat kolem.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41608 (7)

Tak to ano. Kolem řemeslníků se musí lítat a ťuťuťu ňuňuňu.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41609 (8)

Tak v mém věku by to bylo nevhodné ale starat se o něj musím.)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41610 (9)

Zvlášť když přijde v neděli… Jdu se s Arťasem čáchnout.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #41611 (10)

| Předmět: ...
před 4 hodinami | #41600

Pěkný den, s čajíkem. Všichni jsou už asi vysušení jako mumie na tom přímém slunci ;-). *7728*



| Předmět:
před 5 hodinami | #41594
| Předmět:
před 10 hodinami | #41588

O co byla zkratka delší o to byla cesta horší. *23266*



| Předmět: RE:
před 9 hodinami | #41590 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 8 hodinami | #41591 (2)

Skoro 250 kilometrů… Ale nebyl skoro žádný provoz. Dnes už snad nikam nepojedu.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41592 (3)

Já byl teď jen v Albertu a je tam hrozně,dnes je ve fabrice líp *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41593 (4)

Myslím, že vylezu maximálně na dvůr do nafukovacího bazénu i s Arťasem.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #41595 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #41596 (6)

Zatím vyřizuji pracovní záležitosti a telefony, které nikdo nebere. *3651* Ale už jsme stihli i bazének.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #41597 (7)

V sobotu se nedivím že neberou pracovní hovor *5726*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #41598 (8)

Aj ..ja bych se nedivila že i jo... *22475*



| Předmět:
před 10 hodinami | #41585

Tak se opatrujre v tom teple ,všichni

Léto není navždy
.



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41599 (1)

Hezký horký den, proč bys tu měla otravovat? Léto není navždy, ono je dost možné, že na léto přijde zase podprůměrné ochlazení, a vše bude jinak. Moje fíkovníčky se mají jako v tropech dnes, já asi půjdu hodit vlažnou sprchu, přeji hezké dny Ivet.



| Předmět:
před 10 hodinami | #41583

Člověk jak je na mobilu je jednoduché psát kdekoliv .
Taky si dám pauzu ,občas jen napíšu na kopané a nebudu tady otravovat . *2607*




| Předmět:
před 12 hodinami | #41574
| Předmět:
před 13 hodinami | #41573
| Předmět:
před 13 hodinami | #41572

Kde je paní Tiawa asi to mám blbě )
Doufám že je ok .? Asi má jiné starosti než sedět na internetu .



| Předmět: RE:
před 12 hodinami | #41578 (1)

Hezký den. Mám hrozně moc starostí ale nechci tím otravovat. Ale dneska jsem v Žatci zalezlá před sluníčkem.



| Předmět: RE: RE:
před 12 hodinami | #41579 (2)

Tak opatrně.
Mě zprovoznili klimu,je tu trochu líp *9582*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 11 hodinami | #41580 (3)

S klimoškou se lépe dýchá než se nastydne... pozor



| Předmět: RE: RE:
před 10 hodinami | #41582 (2)

To já taky ,byla celá kniha ,vždy moji synové me zatěžují bedra svými starostmi a mě to bolí jako jejich mama ,protize je jedno kolik jim je ,děti budou navždy .❤️