Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před 3 hodinami | #41588

O co byla zkratka delší o to byla cesta horší. *23266*



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #41590 (1)
| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #41591 (2)

Skoro 250 kilometrů… Ale nebyl skoro žádný provoz. Dnes už snad nikam nepojedu.



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #41592 (3)

Já byl teď jen v Albertu a je tam hrozně,dnes je ve fabrice líp *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 33 minutami | #41593 (4)

Myslím, že vylezu maximálně na dvůr do nafukovacího bazénu i s Arťasem.




| Předmět:
před 4 hodinami | #41585

Tak se opatrujre v tom teple ,všichni

Léto není navždy
.



| Předmět:
před 4 hodinami | #41583

Člověk jak je na mobilu je jednoduché psát kdekoliv .
Taky si dám pauzu ,občas jen napíšu na kopané a nebudu tady otravovat . *2607*



| Předmět:
před 5 hodinami | #41574

| Předmět:
před 7 hodinami | #41573

| Předmět:
před 7 hodinami | #41572

Kde je paní Tiawa asi to mám blbě )
Doufám že je ok .? Asi má jiné starosti než sedět na internetu .



| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #41578 (1)

Hezký den. Mám hrozně moc starostí ale nechci tím otravovat. Ale dneska jsem v Žatci zalezlá před sluníčkem.




| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #41579 (2)

Tak opatrně.
Mě zprovoznili klimu,je tu trochu líp *9582*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #41580 (3)

S klimoškou se lépe dýchá než se nastydne... pozor



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #41582 (2)

To já taky ,byla celá kniha ,vždy moji synové me zatěžují bedra svými starostmi a mě to bolí jako jejich mama ,protize je jedno kolik jim je ,děti budou navždy .❤️