Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před 5 hodinami | #41477

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a hezký den všem *2756*



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41479 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #41480 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41481 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41482 (4)

Doktorka to dnes asi špatně naplánovala. Jsou před námi ještě tři pacoši.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #41483 (5)
| Předmět:
před 5 hodinami | #41476

*34705* Dobré ráno,přeji Všem . Ať dnešní den přinese do tvého života nové příležitosti a štěstí. *34705*



| Předmět:
před 5 hodinami | #41475

Přeji hezký s klidný čtvrtek. *6190* V 8.45 musím s dědou na diabetologii a potom už možná zůstanu doma.



| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #41478 (1)

Ono se to tam bez tebe nezblázní *5726*



| Předmět:
před 7 hodinami | #41474

Pěkný den ve spolek přeji. *7094*



| Předmět:
před 15 hodinami | #41472

Už přišlo,idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět: RE:
před 13 hodinami | #41473 (1)

Bohužel eště me... brou



| Předmět:
před 15 hodinami | #41471

Dobrou noc přeji,,všem. Až na to přijde.



| Předmět:
před 15 hodinami | #41470

Tak jsem se dotočila před 30minuty😄.
Přeji Vám hezké sny . *15009*



| Předmět:
před 18 hodinami | #41463

Sabi,se to snažíš na kopaný ukončit?Že místo,třeba Ondatra dáš ONyx *16449* *27179*



| Předmět: RE:
před 16 hodinami | #41464 (1)

Taky bylo od onyx všechno špatně. Na to asi nešlo navázat.



| Předmět: RE: RE:
před 16 hodinami | #41465 (2)

Já si teď srolovat, Asasins dala YXalag,tak navázala dobře



| Předmět: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #41466 (3)

Je to nějaká německá hudební skupina,říká AI *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #41467 (3)

Jo vlastně. Já jsem si to hned vygúglila.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #41468 (4)
| Předmět:
před 20 hodinami | #41461

Posílám na schlazeni nanuk *29656*



| Předmět:
před 21 hodinami | #41454

Pěkný den...ikdyž je teplo... *23182*



| Předmět: RE:
před 21 hodinami | #41455 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 21 hodinami | #41456 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 21 hodinami | #41457 (3)

A to jsme nadávali na zimu *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 20 hodinami | #41459 (4)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 20 hodinami | #41460 (3)

Doufám že mi v srpnu ve stanu nebude zima! *22475*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 18 hodinami | #41462 (4)

Si vem sebou někoho na zahřátí *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #41469 (5)

| Předmět: RE: RE:
před 20 hodinami | #41458 (2)

Hic by bylo 40 a více ve stínu...