Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před hodinou | #41472

Už přišlo,idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět:
před hodinou | #41471

Dobrou noc přeji,,všem. Až na to přijde.



| Předmět:
před hodinou | #41470

Tak jsem se dotočila před 30minuty😄.
Přeji Vám hezké sny . *15009*



| Předmět:
před 5 hodinami | #41463

Sabi,se to snažíš na kopaný ukončit?Že místo,třeba Ondatra dáš ONyx *16449* *27179*



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #41464 (1)

Taky bylo od onyx všechno špatně. Na to asi nešlo navázat.



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #41465 (2)

Já si teď srolovat, Asasins dala YXalag,tak navázala dobře



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41466 (3)

Je to nějaká německá hudební skupina,říká AI *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41467 (3)

Jo vlastně. Já jsem si to hned vygúglila.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41468 (4)
| Předmět:
před 7 hodinami | #41461

Posílám na schlazeni nanuk *29656*




| Předmět:
před 8 hodinami | #41454

Pěkný den...ikdyž je teplo... *23182*



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #41455 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 7 hodinami | #41456 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41457 (3)

A to jsme nadávali na zimu *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41459 (4)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41460 (3)

Doufám že mi v srpnu ve stanu nebude zima! *22475*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #41462 (4)

Si vem sebou někoho na zahřátí *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41469 (5)
| Předmět: RE: RE:
před 7 hodinami | #41458 (2)

Hic by bylo 40 a více ve stínu...