Přeji krásné dobré ráno a hezký den všem
Hezký čtvrtek.
Čekačka ve špitále.
Dobré ráno,přeji Všem . Ať dnešní den přinese do tvého života nové příležitosti a štěstí.
Přeji hezký s klidný čtvrtek. V 8.45 musím s dědou na diabetologii a potom už možná zůstanu doma.
Ono se to tam bez tebe nezblázní
Pěkný den ve spolek přeji.
Už přišlo,idu chrnět, přeji všem krásnou a hezký sny
Bohužel eště me... brou
Dobrou noc přeji,,všem. Až na to přijde.
Tak jsem se dotočila před 30minuty😄. Přeji Vám hezké sny .
Sabi,se to snažíš na kopaný ukončit?Že místo,třeba Ondatra dáš ONyx
Taky bylo od onyx všechno špatně. Na to asi nešlo navázat.
Já si teď srolovat, Asasins dala YXalag,tak navázala dobře
Je to nějaká německá hudební skupina,říká AI
Jo vlastně. Já jsem si to hned vygúglila.-)
Aj já
Posílám na schlazeni nanuk
Pěkný den...ikdyž je teplo...
Tady není teplo,ale hic
Hic teprve přijde.
A to jsme nadávali na zimu
My ne...
Doufám že mi v srpnu ve stanu nebude zima!
Si vem sebou někoho na zahřátí
Dobrý nápad
Hic by bylo 40 a více ve stínu...