Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před 32 minutami | #41441

Kde to vázne v te kopané včil



| Předmět: RE:
před 8 minutami | #41443 (1)
| Předmět:
před 35 minutami | #41440
| Předmět:
před 4 hodinami | #41431

Všem hezkou a pohodovou středu. *6190*



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #41436 (1)

Hezký den. Bude teplo.



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #41437 (2)
| Předmět:
před 4 hodinami | #41429

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a fajn den fšem *33664*



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41430 (1)
Přeji všechno nejlepší k svátku.🌷


| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #41432 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #41433 (3)

Šak to nic nestálo.-)))))




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #41434 (4)

Ale nezapomněla jsi a to se cení *11274*




| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41435 (3)

*31949* Vše nejlepší k svátku. *21215*




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 39 minutami | #41438 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 35 minutami | #41439 (5)

Neděkuj bude to mít drahé... *22475*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 30 minutami | #41442 (5)

Tak nic no...zdrávas oslavenci



| Předmět:
před 5 hodinami | #41428

Pěkný den přeji všem




| Předmět:
před 14 hodinami | #41427

Hezky se vyspěte . *15009*