Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
17.04.26 22:22:24 | #39722

tak už su skoro doma dame kafe?



| Předmět: RE:
18.04.26 06:25:17 | #39726 (1)
| Předmět:
17.04.26 20:40:27 | #39720

Všichni jsou u želvy,tak já idu chrnět,přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět: RE:
17.04.26 20:43:39 | #39721 (1)

Dobrou. Já posílala imeily a mazala došlé. Tak dobrou noc.



| Předmět:
17.04.26 16:13:18 | #39716

V 19h at jste všichni u želvy!
(ol, hor.nam.)



| Předmět: RE:
17.04.26 16:50:04 | #39717 (1)

Jsme zvaní nebo každý za svý?



| Předmět: RE:
17.04.26 17:15:31 | #39718 (1)

Se dostavím pomyslné do Olomouce daleko.. *33767*



| Předmět: RE: RE:
17.04.26 18:35:53 | #39719 (2)

Tak pro mě je to mooooc daleko.




| Předmět:
17.04.26 15:07:04 | #39715
| Předmět:
17.04.26 12:39:25 | #39712

No nebylo to nic moc asi jsem ani neměl hlad.



| Předmět: RE:
17.04.26 13:15:08 | #39713 (1)
| Předmět: RE:
17.04.26 13:53:04 | #39714 (1)
| Předmět:
17.04.26 12:16:53 | #39711
| Předmět:
17.04.26 11:14:54 | #39709
| Předmět: RE:
17.04.26 11:33:21 | #39710 (1)

Rajská už se dodělává a gulšáš tak za dvě hodiny. *33768*



| Předmět:
17.04.26 09:59:30 | #39707

mame na namesti hašiše četniky a další živly

https://www.prostejov.eu/cs/volny-cas/webkamera.html



| Předmět:
17.04.26 08:35:15 | #39700

Svačinááá!!! *14503*



| Předmět: RE:
17.04.26 08:38:49 | #39703 (1)

Ještě jsem nesnídala, tak jak ty už můžeš svačit????



| Předmět: RE: RE:
17.04.26 08:40:39 | #39705 (2)

Páč už mám,na rozdíl od tebe,kus práce za sebou *22533*




| Předmět: RE: RE: RE:
17.04.26 09:32:17 | #39706 (3)

Kdo pracuje ztrácí přehled... Hezké dopoledne.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 11:07:42 | #39708 (4)
| Předmět:
17.04.26 08:21:15 | #39698

A morušu uz mame jenom bilou.