Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
21.04.26 08:01:05 | #39871

Dobré rano, gravitace dnes má strasnou silu.



| Předmět: RE:
21.04.26 08:14:10 | #39872 (1)

| Předmět:
21.04.26 07:04:47 | #39869

Když ti někdo řekne pojď ven tak jdeš?



| Předmět:
21.04.26 06:51:33 | #39867

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a fajn den fšem *2756*



| Předmět:
21.04.26 06:50:11 | #39866

Pěkný den přeji,,všem *7094*



| Předmět:
20.04.26 21:33:04 | #39865

https://www.modulservis.cz/2024/02/23/ridicak-a-technicky-prukaz/

tak karticku mit nemusis ale zaroven ji nesmis stejne mit propadnutou... mezi nama ja stejne nechapu, proc nemuze byt ta karticka nafurt, proc ji furt chodime menit..



| Předmět:
20.04.26 20:55:00 | #39864

teď už snad ani tu karticku mit nemusis ne?

No ja nevim, v ceskych zakonech aby se prase vyznalo




| Předmět:
20.04.26 19:46:08 | #39862

https://youtu.be/SKPAVT09PBs

Toe pech, chytnou vas policajti, strci vas do policejniho vozu, nevsimnou si vubec, ze stoji celou dobu na prejezdu a vas i s tim autem smete vlak



| Předmět: RE:
20.04.26 20:44:33 | #39863 (1)

Mě stopli policajti dvakrát,pokaždý sem měl propadlej řdičak,ve 2018 o 2 dny,loni o 2 roky ,na den přesně *23266*



| Předmět:
20.04.26 19:27:46 | #39858

mne uz se vlastne taky nikam nechce, od doby co vim ze zeme je kulata a nende utect :-/



| Předmět: RE:
20.04.26 19:42:56 | #39861 (1)

Nepospíchám,klidně dýchám.
Ty nebudeš z Prostějova,ty budeš z Vrahovic.



| Předmět: RE:
21.04.26 07:09:42 | #39870 (1)

A proč tu vkládá tak dlouhé články? Je vědec a bojí se o život? A proč by utíkal...utíká sám před sebou? Neuteče... no a psa mas?