Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
23.04.26 06:13:30 | #39906

Přeji pěkný den, všem. *7094*



| Předmět: RE:
23.04.26 06:18:54 | #39907 (1)
| Předmět: RE: RE:
23.04.26 06:51:27 | #39908 (2)

+5 Tak to moc hezky venku není. Ale i tak hezký čtvrtek.



| Předmět: RE: RE: RE:
23.04.26 06:58:25 | #39909 (3)

No kopanou tak dokopali že mi to po ránu hlava nebere. *3820*



| Předmět: RE: RE: RE:
23.04.26 07:36:02 | #39910 (3)

Tak zimní bunda to jistí... *7094* slunec vykukuje



| Předmět:
23.04.26 04:56:18 | #39905

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a fajn den fšem *2756*



| Předmět:
22.04.26 20:46:31 | #39904

Taky idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*




| Předmět:
22.04.26 20:38:21 | #39902

Tak dobrou noc...přeji. nikdo nikde... *6156*



| Předmět: RE:
22.04.26 20:44:00 | #39903 (1)

Dobrou. Teda jdu k telce na nějaký čas, na spaní je brzo.




| Předmět:
22.04.26 15:01:07 | #39898

Oběěěd!!! *9582*



| Předmět: RE:
22.04.26 16:29:12 | #39899 (1)
| Předmět: RE: RE:
22.04.26 17:11:05 | #39900 (2)

| Předmět: RE: RE:
22.04.26 20:37:23 | #39901 (2)

Ja o dvě hodky dříve heč... *4937* *22475*



| Předmět:
22.04.26 14:15:06 | #39897
| Předmět:
22.04.26 11:03:14 | #39895

Kafééé!!! *7000*



| Předmět:
22.04.26 08:44:34 | #39893

Přidávám se s přáním hezkého dne. *6190*



| Předmět: RE:
22.04.26 09:01:54 | #39894 (1)

Hezkou středu. Sluníčko svítí za oknem je dobře.))) *3930* a jedno i pro Hasiho *3930* *7101*



| Předmět: RE: RE:
22.04.26 11:03:31 | #39896 (2)
| Předmět:
22.04.26 08:36:14 | #39892

Svačinááá!!! *14503*



| Předmět:
22.04.26 05:40:33 | #39891

Dobré ráno přeji,,všem *7094*