Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
24.04.26 07:43:39 | #39928

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3930* a fajn den fšem *2756*



| Předmět:
23.04.26 21:40:07 | #39927

Též idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět:
23.04.26 21:25:03 | #39926

| Předmět:
23.04.26 21:24:49 | #39925

A popřípadě I dobrou noc...



| Předmět:
23.04.26 20:17:41 | #39924

Pěkný večer přeji,,všem. *4275*



| Předmět:
23.04.26 15:07:29 | #39919
| Předmět: RE:
23.04.26 15:28:50 | #39920 (1)

Spíš svačina..
Obedovecere bude teprve následovat...ve­čer... *7094*




| Předmět:
23.04.26 11:06:13 | #39917
| Předmět: RE:
23.04.26 12:38:08 | #39918 (1)
| Předmět: RE: RE:
23.04.26 18:48:45 | #39921 (2)

Zakalené, dej si radši čaj.



| Předmět: RE: RE: RE:
23.04.26 19:14:41 | #39922 (3)

Aha ale je to jedno když je ta voda zakalená..



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:42:51 | #39923 (4)

Na čaj mám přefiltrovanou, to není jak to jeho kekejíčko. :-)




| Předmět:
23.04.26 08:52:31 | #39914

Tak jsem si koupil boty na Tržnici a dnes jsem je šel reklamovat.
Protože mi upadly podrážky.
Řekl jsem Vietnamcovi,že mi lhal,když tvrdil,že mi vydrží do smrti.
Řekl mi:Pán se nesmí zlobit,ale před týdnem vypadal mooc špatně.



| Předmět: RE:
23.04.26 08:58:06 | #39915 (1)

Původní a nebo nový majitel? 😄



| Předmět:
23.04.26 08:35:03 | #39912

Svačiná!!! *14503*



| Předmět: RE:
23.04.26 08:51:15 | #39913 (1)
| Předmět: RE: RE:
23.04.26 09:12:51 | #39916 (2)
| Předmět:
23.04.26 08:30:43 | #39911

Přeji dobré ráno a hezký den. *6190* Mám být s dědou v 11 na diabetologii, tak jsem zůstala doma.