Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
28.04.26 05:42:29 | #40010

Pěkné úterý přeji *7094*



| Předmět: RE:
28.04.26 05:44:08 | #40011 (1)
| Předmět: RE: RE:
28.04.26 07:10:00 | #40012 (2)

| Předmět:
28.04.26 04:58:51 | #40009

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a hezký den všem *2756*



| Předmět:
27.04.26 21:00:49 | #40006

Idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět: RE:
27.04.26 22:01:17 | #40008 (1)
| Předmět:
27.04.26 18:59:18 | #40004

Pěkný večer přeji *22475*



| Předmět:
27.04.26 15:08:22 | #40001
| Předmět: RE:
27.04.26 18:58:41 | #40003 (1)
| Předmět:
27.04.26 13:12:59 | #39999
| Předmět:
27.04.26 13:12:31 | #39998

Dobrou chuť k poledni




| Předmět:
27.04.26 11:03:06 | #39994
| Předmět:
27.04.26 08:51:39 | #39987

Pevný start do nového týdne a pohodové pondělí. *6190*



| Předmět: RE:
27.04.26 08:55:55 | #39988 (1)

| Předmět: RE: RE:
27.04.26 08:57:55 | #39989 (2)

Hezké pondělní dopoledne



| Předmět: RE: RE: RE:
27.04.26 08:59:38 | #39991 (3)
| Předmět: RE: RE:
27.04.26 08:58:39 | #39990 (2)

Ještě ne ale už jsem od 7.30 v práci. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
27.04.26 11:03:50 | #39995 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
27.04.26 13:10:57 | #39996 (4)

Proč se mrazí když je šikula... *22475*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
27.04.26 13:11:18 | #39997 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
27.04.26 15:00:44 | #40000 (4)

Ještě musím do Olomouce. *4302*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
27.04.26 15:09:55 | #40002 (5)

Celej den prd a teď bys to strhla *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
27.04.26 21:16:45 | #40007 (6)

| Předmět: RE:
27.04.26 10:26:31 | #39993 (1)

Čím jsem starší,tím jsem skromnější.
Normálně bych se spokojil s dvěma třetinami své váhy a polovinou věku.
Od rána lítám po městě.
Nikde nejsou mávátka.



| Předmět: RE: RE:
27.04.26 19:03:54 | #40005 (2)

Mávátko sem, mávátko tam..
Obal něčím pomlázku holt bude mít tlustší nohu a to nahoře je skoro stejné.



| Předmět:
27.04.26 08:33:45 | #39985

Svačinááá!!! *14503*