Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
03.05.26 08:48:34 | #40132

Hezkou *7228* neděli přeji ,Všem .



| Předmět:
03.05.26 08:37:13 | #40131

Všem krásnou neděli. *6190* Dnes bude zase pařák.😊



| Předmět: RE:
03.05.26 08:49:31 | #40133 (1)

Já když jsem doma musím mít tepláky i v létě mám zimní byt ,špatně bohužel vybrala .




| Předmět: RE: RE:
03.05.26 08:52:41 | #40134 (2)

Až bude leto Nino ,hic 40 stupnu , si žiju v chladku.)

Letos má léto zpoždění má se ochladit ale žádný déšť ,to není dobrý je sucho .



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.26 09:02:39 | #40135 (3)

Ve středu mám letět balónem a slibujou déšť,by mě nas... *33099*



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.26 09:02:47 | #40136 (3)

Tady je předpověď že od úterý prší.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 09:03:17 | #40137 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 09:05:29 | #40138 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 09:41:42 | #40140 (6)

Jak sviňa. Musím jít zalít libeček. Včera jsem si odryla u kámošky, protože nám vymrzl nebo co.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 09:50:00 | #40141 (7)

No taky mám libeček ale nedařilo se mu tak je ve velké kádince na dvoře. (kalfas po zedníkách mi zbyl prasklý tak v něm)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 10:00:10 | #40142 (8)

Sežeň si ruskou cibuli. Je vyloženě jenom na nať a za mě lepší než pažitka.-)




| Předmět:
03.05.26 08:34:40 | #40130

Svačinááá!!! *14503*



| Předmět: RE:
03.05.26 09:38:34 | #40139 (1)
| Předmět:
03.05.26 07:09:34 | #40128

Pěknou neděli přeji *7094*



| Předmět: RE:
03.05.26 07:27:36 | #40129 (1)
| Předmět:
03.05.26 04:53:40 | #40127

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a fajn den fšem *2756*



| Předmět:
02.05.26 22:24:41 | #40126

Sem doma a honem chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět:
02.05.26 21:27:50 | #40125

Dobrou noc přeji,,všem. *6156*



| Předmět:
02.05.26 19:29:35 | #40124

Už sedíme v „ Déčku “ před pódiem *11274*



| Předmět:
02.05.26 11:11:36 | #40121

Dneska končím v poledne,sousedka má lístky na nějakýho Stand up komika v Jihlavě,tak mám půl dne dovolený.
Občas se vyplatí dělat šoféra




| Předmět:
02.05.26 10:03:05 | #40118

Já už jsem stihla v Hustopečích poštu, Lídl a krátkou návštěvu u kámošky. Nikoho jsem nesmázla a nikdo nesmázl mě. *23266*