Rozcestník >> Ostatní >> Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
17.06.26 05:20:17 | #41220

Pěkný den přeji,,,všem.



| Předmět:
17.06.26 04:54:37 | #41219

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a hezký den všem *2756*




| Předmět:
16.06.26 20:44:05 | #41216

Taky idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět: RE:
16.06.26 21:18:19 | #41217 (1)

Já jsem byla dneska moc pilná. Takže jdu k telce odpočívat. Venku je hnusně šedivo a poprchává, vítr fučí. Ještě že můžu pustit topení.. Tak hezký večer všem...



| Předmět: RE: RE:
16.06.26 22:22:32 | #41218 (2)

Tady trošku přeprchlo večer. Sotva na zalití.
Všem *23670*



| Předmět:
16.06.26 20:20:04 | #41215

Pěkný večer a...dobrou noc.



| Předmět:
16.06.26 08:36:49 | #41203

Hezké úterý vespolek. *6190*



| Předmět: RE:
16.06.26 12:20:53 | #41205 (1)

Hezké odpoledne.. Byla jsem u kadeřnice.. *3854*



| Předmět: RE: RE:
16.06.26 12:29:09 | #41206 (2)
| Předmět: RE: RE:
16.06.26 13:10:08 | #41207 (2)

Mně dělá palicu kadeřnice u nich v garáži. Má tam vzadu salón pro místní kámošky a kámoše.-)



| Předmět: RE: RE: RE:
16.06.26 13:23:23 | #41208 (3)

Já jednou za 3 měsíce zajdu ke škubalce přes ulici a je to *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
16.06.26 14:02:53 | #41209 (4)

Za deset minut jsi venku a necháš tam dvě kila.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
16.06.26 15:56:04 | #41210 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
16.06.26 16:00:48 | #41211 (6)

Tož to býváte v hodně laciném kraji.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
16.06.26 17:35:41 | #41212 (7)

Co ušetří na mě vydělá na ženských *23266*




| Předmět: RE: RE: RE:
16.06.26 19:03:33 | #41214 (3)

Nehrozí...ja si samo všecko...až to leze krčiskem



| Předmět:
16.06.26 07:44:24 | #41201

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a fajn den fšem *2756*




| Předmět:
16.06.26 06:05:22 | #41197

Pěkný den přeji, všem.



| Předmět: RE:
16.06.26 07:17:27 | #41199 (1)

Pjekný. Tak snad už po půl roce začne léto. Ale ráno zase jen 10st.



| Předmět: RE: RE:
16.06.26 07:46:31 | #41202 (2)

Tady bylo 5,ale už je 12 *9582*



| Předmět:
15.06.26 21:23:19 | #41195

Dnes mám za sebou další pohřeb ,letos už třetí.Mireček,sou­sed,starej jak táta,před 14ti dny se mu udělalo špatně,odvezli ho aby ho za dva dny pustili a on do týdne zemřel *3456*
Jdu to radši všechno zaspat,přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět: RE:
15.06.26 23:53:15 | #41196 (1)

Dobrou noc. Raději jdeme spát.. *15135* *15135* *15135*



| Předmět:
15.06.26 11:02:44 | #41194

Raději přes den slunce a v noci déšť...kroupy sy nech...na hory...



| Předmět: RE:
16.06.26 07:16:23 | #41198 (1)

Kroupy patří do polévky.



| Předmět: RE: RE:
16.06.26 07:36:56 | #41200 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
16.06.26 08:56:07 | #41204 (3)

To jo, ale prýt, to tady nemáme.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
16.06.26 19:01:40 | #41213 (4)
| Předmět:
15.06.26 07:57:51 | #41188

Pěkný den přeji, všem.