Pohodovou sobotu přeji Všem ,dnes mi
přijedou děti na návštěvu . 
Ještě ,že nemusím dnes nikam jet od úterý mi začne shon konečně .
Pohodovou sobotu přeji Všem ,dnes mi
přijedou děti na návštěvu . 
Ještě ,že nemusím dnes nikam jet od úterý mi začne shon konečně .
Krásnou sobotu celé bandě.
Musím na
otočku do Olomouce. Doufám že na otočku. 
Já si něco ještě uklidím kouknu na tv a půjdu spát .
Přeji Vám pak hezké sny .

Já jsem umyla balkon mám ho větší než chodbu a stačilo mi .chudáci co jsou teď v práci .
Tak to ano ,moji synové dělají ve fabrice ,těžká práce ..
Venku je vždy hůř .