Hezkou
neděli přeji ,Všem .
Já když jsem doma musím mít tepláky i v létě mám zimní byt ,špatně bohužel vybrala .
Až bude leto Nino ,hic 40 stupnu , si žiju v chladku.)
Letos má léto zpoždění má se ochladit ale žádný déšť ,to není dobrý je sucho .
Jak sviňa. Musím jít zalít libeček. Včera jsem si odryla u kámošky, protože nám vymrzl nebo co.
No taky mám libeček ale nedařilo se mu tak je ve velké kádince na dvoře. (kalfas po zedníkách mi zbyl prasklý tak v něm)
Sežeň si ruskou cibuli. Je vyloženě jenom na nať a za mě lepší než pažitka.-)
Dneska končím v poledne,sousedka má lístky na nějakýho Stand up komika
v Jihlavě,tak mám půl dne dovolený.
Občas se vyplatí dělat šoféra
Já už jsem stihla v Hustopečích poštu, Lídl a krátkou návštěvu u
kámošky. Nikoho jsem nesmázla a nikdo nesmázl mě. 