Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

| Předmět:
před 7 hodinami | #77528

bez komentáře. . .



| Předmět:
před 10 hodinami | #77527

Přesně takto by měli poslanci vystupovat a argumentovat.
https://www.facebook.com/reel/1292746362847788




| Předmět:
před 11 hodinami | #77526

Zde se k situaci ohledně rozhodnutí ÚS vyjadřuje spolek Svatopluk.
https://www.facebook.com/reel/1361851482580194



| Předmět:
24.06.26 07:29:31 | #77524

Diskuse na téma - kompetenční žaloba.
https://www.facebook.com/reel/1687264122585970



| Předmět:
23.06.26 08:50:16 | #77523
| Předmět: RE:
před 12 hodinami | #77525 (1)