https://www.facebook.com/share/1bxbqUBtEE/
ano, to se týká konkrétně téhle místnosti a proto si tak pěkně
notujete... 
https://www.facebook.com/share/1bxbqUBtEE/
ano, to se týká konkrétně téhle místnosti a proto si tak pěkně
notujete... 
Hybridní působení, které má za cíl rozpad názorové jednoty zdejší místnosti, o čemž tvůj převzatý příspěvek pojednává , představuješ ty svým útočným stylem , kdy si bereš na paškál národ Ukrajinců, které dehonestuješ označením primitivní ač je to národ , který se hrdinsky brání barbarskému ruskému agresorovi , násobně silnějšímu co do počtu či zbraní . Neboli tvrdit o napadeném v takové situaci , jež vyžaduje i velký mentální potenciál je lež velká a ubohá .
"Až začnu psát o "spojení se všech do jedné odholané fronty," "o cizích záškodnících" a "o chrabrém boji někoho" a že ho musíme bezmezně podporovat a další a další vysloveně žvásty jak z 50.tek,tak dej vědět. Krudoxi - napadenej byl kde kdo,vole. Írák,Jugoslávie atd,atd.ale tehdy jste takový kecy neměli. To vaše svaté odhodlání je jenom a jenom proto že nenávidíte Rusko už od komančů. A tom to je. Ale mě je vaše nanávist k Rusku u prdele,jste jenom falešní moralisti a pokrytci."
nepindej, američtí blbečci házej bomby na Bagdád, zpívali Divokej Bill, ale ty jsi u toho zrovna nebyl...