Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #4638

Zobrazit vše


| Předmět: RE: To se týká
27.03.26 12:29:38 | #4638
Reakce na příspěvek #4636

Hybridní působení, které má za cíl rozpad názorové jednoty zdejší místnosti, o čemž tvůj převzatý příspěvek pojednává , představuješ ty svým útočným stylem , kdy si bereš na paškál národ Ukrajinců, které dehonestuješ označením primitivní ač je to národ , který se hrdinsky brání barbarskému ruskému agresorovi , násobně silnějšímu co do počtu či zbraní . Neboli tvrdit o napadeném v takové situaci , jež vyžaduje i velký mentální potenciál je lež velká a ubohá .



| Předmět: RE: RE: To se týká
27.03.26 16:49:09 | #4639 (1)

Pavlačové báby se v ubohostech vyžívají...



| Předmět: RE: RE: RE: To se týká
27.03.26 17:06:31 | #4640 (2)

Proto jsi konkrétně ty všude tak oblíbený, viď ? *27179*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: To se týká
27.03.26 17:23:12 | #4641 (3)

Co tady vlastně pohledáváš? Na cenzuře se málo pomlouvá?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: To se týká
27.03.26 17:53:07 | #4642 (4)

Jsem přišla za tebou, jsi mimořádně milý.. *14967*



| Předmět: RE: RE: To se týká
27.03.26 22:23:09 | #4645 (1)

To jsou kecy jak z 50.let,ty vole.



| Předmět: RE: RE: RE: To se týká
27.03.26 22:24:40 | #4646 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: To se týká
27.03.26 22:37:43 | #4649 (3)

"Až začnu psát o "spojení se všech do jedné odholané fronty," "o cizích záškodnících" a "o chrabrém boji někoho" a že ho musíme bezmezně podporovat a další a další vysloveně žvásty jak z 50.tek,tak dej vědět. Krudoxi - napadenej byl kde kdo,vole. Írák,Jugoslávie atd,atd.ale tehdy jste takový kecy neměli. To vaše svaté odhodlání je jenom a jenom proto že nenávidíte Rusko už od komančů. A tom to je. Ale mě je vaše nanávist k Rusku u prdele,jste jenom falešní moralisti a pokrytci."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: To se týká
27.03.26 23:08:33 | #4653 (4)

nepindej, američtí blbečci házej bomby na Bagdád, zpívali Divokej Bill, ale ty jsi u toho zrovna nebyl...