https://www.facebook.com/reel/2718718801835641/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Tak už to na tom světě chodí , zloděj hloupé za nos vodí . 
https://www.facebook.com/reel/2718718801835641/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Tak už to na tom světě chodí , zloděj hloupé za nos vodí . 
Jako ´správný vlastenec , kterému záleží na prosperujícím
fungování státu ve prospěch jeho občanů , optimalizuje svoje prachy na
"ofšourech" .

A za ušetřené si pak "pazúr" koupil zámek na Cote d'Azur .

Vypadá to, že frantíci shodí Babišovo další zlodějnu se stolu .....
Babiš má imunitu, takže nic nenadělají. Inu, podvádět a krást se
musí umět!
Za to tě budou lidé obdivovat.
Slušný člověk je ostatním k smíchu.
Slovenský scénář.
Ale myslím, že v ČR se lidi proberou.
Na Slovensku to nehrozí - tady to drží fico-ovce.

Tady to drží "babišky":
"Když oni všichni tomu panu Babišovi tak ubližují - a on to přece myslí s
námi dobře! Maká pro lidi 16 hodin denně a všechny peníze posílá matkám
samoživitelkám - no uznejte, KDO to tak dělá? On přece z toho vládnutí
nic nemá, on to dělá zadarmo!"
Pak můžeš říkat co chceš - odpoví ti na to, že oni tomu sice vůbec
nerozumí ale když to Pan Babiš říká, tak je to určitě pravda!
Do toho ještě výfuci a pitomiovci.... a staří komouši.
Češi jsou stejně blbý národ jako Slováci....
JAK RÁDA BYCH SE MÝLILA! 
https://www.facebook.com/reel/1502108701455106/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Ǎ zase klamal , nejspíš mu paraziti podstrčili špatná čísla . 
To je přece jen přehnané srovnání, z ČR nikdo nejezdí do Moskvy líbat zadek Putinovi.