Býval jsem překvapen, jak s nimi kamarádíš. Prorusáci, lidí, co chodí na diskuze jen provokovat. Vyloženě trollové.
Kouknul jsem. Hned mi padlo oko na jednu takovou vysírku. Má tam hlavní
slovo 
Ta by jela jako první!
Chybí tam už jen Selena, Marta, pak ta odkvetlá kytka a pár dalších. Viděl jsem jen 1 stránku. Chodívaly tam ale.
S virtuálním příspivatelem nekamarádím žádným. Možná máš mylnou představu. V reálu mám kamarádů až, až. Tady se chodím bavit nad zoufalou snahou "expertů" změnit svět. Proč už ke mně nikdo nechodí? Protože jsem těmto expertům sdělil, že si je tam nepřeji. Nikoho jsem neblokoval, neboť umím každému adekvátně odpovědět. A to ti "specialisté" nedávají....stačí takové vysvetlení?
Já nemám žádnou představu. Napsal jsem co vidím. Je fuk, jak tomu kdo říká. Je to troll, chodící jen provokovat. Stejně jak Selen a další vysírkové.
Záleží na úhlu pohledu, jak kdo co vidí. Možná bys měl počkat, až
zapadne slunce 
Selen provokuje, ale ti dalsi zrejme veri tomu, co pisou, na vic asi nemaji...
Je mi líto diskutétů, nechajíc se vyprovkovat. Asi u nich není vše OK
Něco podobného jsem zažil na dvou
diskuzích , ovládaných uvědomělými soudružkami, které si dnes říkají
demokratky
