Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

| Předmět:
před 13 hodinami | #6506

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/jeste-neni-konec-babis-a-pavel-nepoleti-stejnym-letadlem-otazniky-ale-viseji-jinde/r~aaa292a141211ef975258491c0f57963/

Pokud je praesident v jakékoliv delegaci , je automaticky jejím vedoucím , ergo kladívko , těm dvěma kktům od motoristů a SPD bude vypraven samostatný let a to do prdele a zpět . *2* *17574* *2* *17574* *17574* *3620*



| Předmět: Pokud
25.06.26 19:58:09 | #6503

Pokud se chcete pohádat o blbostech, jděte jinam. Na nějakých pokecech vám budou tleskat.



| Předmět: RE: Pokud
před 10 hodinami | #6507 (1)

To se ještě hooodně nasmějeme, nad výroky zdejších "odborníků" přes politiku *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6520 (2)

Největší odborníci a odbornice přece chodí a chodili k tobě, ne? Spratek a spol. Patrně absolventi politické školy v Sojuzu.



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6521 (3)

Když nevím, jak reagovat. Osočím autora....další v přořadí *13842* Jen si posluž *11274* Před myslícími diskutéry jsi právě odhalil svojí slabost *3440*



| Předmět: RE: Pokud
před 10 hodinami | #6508 (1)

Kam by měli diskutéři o politice chodit, než na politické diskuze? *9388* Že jeden je do plusu a jiný zase do minusu. Když jednomu řekneš, co si myslíš a polechtáš jeho EGO, začne kopat a dupat, jako nemluvně, No, to je úplně stejné, jako ve vysoké politice našeho státu.....kabaret na pokračování. *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: Pokud
před 9 hodinami | #6509 (2)

Ale diskutovat se dá i bez nasrávání se jeden na druhého.
Myslím si že "nasrávacích" diskuzí je tady dost a pokud se míníte na někoho nasrat nebo někoho nasrat, je tady víc možností. Na některé žumpě to rádi uvidí.

No a nadávat si a urážet se navzájem kvůli PRAVOPISU?
To už fakt musí být zoufalství z horka *27179* *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 9 hodinami | #6510 (3)

Jestli je to náražka na mě. Můj příspěvek nebyl o pravopisu *4511* Reakci potrefeného kačera jsi asi zaznamenala.....tím bych to ukončil *33572*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 8 hodinami | #6512 (4)

Pod přilbicí suchá tráva , ješitům buď třikrát sláva . *2* *17574* *17574* *2* *33648* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 8 hodinami | #6513 (4)

Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim potvrzuješ , že jsi blbý jak troky . *2* *17574* *17574* *33693* *33684*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 7 hodinami | #6515 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 7 hodinami | #6516 (6)

Exhibuješ zde svou lidovou osobnostní nadřazenou bystrost v domnění , že si před tvými rýpanci každý sedne na zadek . Sociologický výzkum hlouposti si dělej na svém fóru a pak si ji třeba vyřezej do dřeva . *27179* *3620* *33648* je



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6517 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6518 (8)

Tak vidíš a už upaluj . *2* *2* *17574* *2354* *3490*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 6 hodinami | #6519 (9)

A co se stane strýcu, když tě neposlechnu? Budeš se opětovně vztekat?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 5 hodinami | #6522 (10)

Klidně pokračuj v inspekci , jen buď připraven , že tě asi nepotěšíme bo už jsme tu zažili těžší váhové kategorie . *3490* *2354* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 4 hodinami | #6523 (11)

Člověče pomatený *3426* Před chvíli mě vyhazuješ a teď bys chtěl abych pokračoval *9388* tak vyrovnané lidi, kteří "vědí", co chtěji, ty já tuze rád *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 4 hodinami | #6524 (12)

Ješito , zůstaň nebo odprejskni , jen nikoho neobšťastňuj svou třeskutou inteligencí . *33693* *33684* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 4 hodinami | #6525 (13)

Tak už si to ujasni v palici, ano? Ale to po tobě asi chci příliš *9388*



| Předmět: RE: RE: Pokud
před 8 hodinami | #6511 (2)

Ku podivu na to, jak malo te podle tvych slov politika zajima, vyskytujes se na politickych forech dost casto...



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 8 hodinami | #6514 (3)

Souhlasím s tebou Roletko. Politika mě nezajímá. Zajímají mě lidé, kteří se politikou zajímají. Jak se rozčilují nad lidmi, které si ne-zvolili...ale to už jsem tady také několikrát psal *35245*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6527 (4)

Všichni do jednoho se rozčilujou nad lidmi, které si nezvolili. To se děje všude. Nemělo by ale jít o hloupé osobní útoky proti diskutujícím. Někteří tím ale přímo žijí. Jsou to psychopati. Dost jich chodilo i k tobě. Dlouho jsem tam nekoukal, třeba už nechodí. Nevím. Kouknu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6528 (5)

Býval jsem překvapen, jak s nimi kamarádíš. Prorusáci, lidí, co chodí na diskuze jen provokovat. Vyloženě trollové.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6529 (6)

Kouknul jsem. Hned mi padlo oko na jednu takovou vysírku. Má tam hlavní slovo *17574*
Ta by jela jako první!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6530 (7)

Chybí tam už jen Selena, Marta, pak ta odkvetlá kytka a pár dalších. Viděl jsem jen 1 stránku. Chodívaly tam ale.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6534 (8)

A který fórum že to je? *34934*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6531 (6)

S virtuálním příspivatelem nekamarádím žádným. Možná máš mylnou představu. V reálu mám kamarádů až, až. Tady se chodím bavit nad zoufalou snahou "expertů" změnit svět. Proč už ke mně nikdo nechodí? Protože jsem těmto expertům sdělil, že si je tam nepřeji. Nikoho jsem neblokoval, neboť umím každému adekvátně odpovědět. A to ti "specialisté" nedávají....stačí takové vysvetlení?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6537 (7)

Já nemám žádnou představu. Napsal jsem co vidím. Je fuk, jak tomu kdo říká. Je to troll, chodící jen provokovat. Stejně jak Selen a další vysírkové.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před hodinou | #6538 (8)

Záleží na úhlu pohledu, jak kdo co vidí. Možná bys měl počkat, až zapadne slunce *90*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před hodinou | #6539 (8)

Selen provokuje, ale ti dalsi zrejme veri tomu, co pisou, na vic asi nemaji...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #6540 (9)

Je mi líto diskutétů, nechajíc se vyprovkovat. Asi u nich není vše OK *9388* Něco podobného jsem zažil na dvou diskuzích , ovládaných uvědomělými soudružkami, které si dnes říkají demokratky *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #6541 (10)

Ne kazdy je zvykly na takove chovani, nejsou vsichni ze stejneho testa, nekdo ma radeji hladkou mouku a nekdo zas pouziva hrubsi.. lito ti byt nikoho nemusi, ponevadz kazdy sem chodi dobrovolne...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #6542 (11)

Pověz mi Roletko, proč by mi nemohlo být líto lidí, kteří se v reálném životě neprosadí, ale tady když dostanou funkci, snaží se vyžehlit svoje společensky nulové ego? *9388*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 41 minutami | #6543 (12)

Ne kazdy ma potrebu se zviditelnovat, je to jen urcity typ lidi, kteri se s tim uz narodili, tady nasli moznost svoji potrebu plne rozvinout, hodne se chlubi a radi mluvi o sobe. Za to , jak se kdo narodi , nikdo preci nemuze. Citi se spokojeni a o zadny soucit nestoji..na druhe strane rada lidi hleda nekoho, kdo by jim urcoval, jak maji smyslet...coz je zrejme nasledek socialismu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 20 minutami | #6544 (12)

Cha chá , společensky nulové ego . Dej si majzla , aby tvoje cimra nebyla první , kterou zrušili pro správcovo pomatení smyslů . *2* *17574* *2* *33693* *33684*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 14 minutami | #6545 (13)

Pokud na počítači čumilů , stejně neschopných, nanapsat příepěvek, jako jsi ty, budou naskakovat čísla. Nevěřím, že bude cimra zrušená *4511* I když bych si to přál *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6526 (3)

Pokud sleduješ můj dialog s occident2. Pochopíš, proč se mi na politických diskuzích líbí...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6532 (4)

https://www.facebook.com/100000243984641/posts/37243856481872350/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Macinka to je muž na odpis , podržtaška Klauze Vaška . Ale takový Radar Radarovič , to by byla posila motoristů , obzvláště kdyby si nasadil přilbici tak preference letí nahoru . *2* *17574* *17574* *2* *33693* *34711* *34709*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6533 (5)

Vyskakuješ si stejně jako on. Je ti mě docela líto. Nic jsem ti neudělal. Jen to Ego se ovládnout nedá....tak si posluž alespoň tady, když v osobním životě sedíš v koutě. *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6535 (6)

Kuwa , já to s tebou myslím dobře . *2* *17574* *17574* *2* *33648* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6536 (7)

Ty myslíš? *3426* tak to bych do tebe neřekl, ani v tom nejčernějším snu *19966*