Rozcestník >> Politika >> SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2421

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
07.05.26 21:04:46 | #2421
Reakce na příspěvek #2396

Takovou tašku - žebradlo na mobil jsem měla taky ale ženě s větším poprsím to hodně překáží.
Těm, které mají namísto prsou jenom vyrážku, to může vyhovovat. *6680*



| Předmět: RE: RE:
07.05.26 21:32:26 | #2425 (1)

My jsme nosili SOMRADLO. Byl to malý vojenský batůžek přes rameno. Uvnitř byla výbava pravého skina: Nůž motýlek, kameny, kurak (zbraň s bodcem), slzák, sprej s barvou (s magnetem zespod, aby kulička nehrkala) a prak.
*29185* *29185*



| Předmět: RE: RE: RE:
07.05.26 21:34:16 | #2426 (2)

Jo a kostelník z H…vé tam měl ještě cigarety a kondomy (ale holku neměl). *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 21:50:16 | #2428 (3)

Ale ten kostelník byl od katolíků ne? *2457* Protože u evangelíků kostelničila celá rodina *2457* bydleli na evangelické faře dole v přízemí (směrem ke Vsetínu), farář bydlel nahoře nad sálem.
Kdysi farář - tehdy Pavel Smetana, na kurzu ve Vrbně vyprávěl, jak "kostelníci" odjeli na dovolenou a farářovi měli krmit jejich králíky ale vzpomněli si až na třetí den a to už králíci měli vyžranou i podestýlku. Já jsem se strašně vztekla a na Pavla jsem se vyřvala: "Vám tak dát na starost BETONOVÉ SCHODY a ne králíkárnu!!" Bylo u toho asi 50 lidí *2457* a Pavel byl hodně překvapen - mně bylo tuším 14 let *2457* všichni se chechtali...ach jo, kde jsou ty časy.... ale Pavel mně to nezapomněl až do smrti *2457* *2457* *2457*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 21:56:29 | #2429 (4)

Myslel jsem toho, co je kostelníkem teď. Ten se s nama toulal po městě a strašně zlobil.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 22:03:46 | #2430 (5)

Jo - tak to fakt nevím, kdo to byl! Ale zítra se přeptám - aspoň pokecám s "tetičkama" *2457* *2457*
(to je stejně sranda, když jsme s nima chodila do školy, nenapadlo mne, že to jednou budou moje TETIČKY *2457* Oni ti otcové měli ještě tři mladší sestry, jedna se provdala k nám do dědiny a tak moje děti sedávaly v lavicích se svými tetičkami a strýčky *2457*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 22:07:00 | #2431 (6)

(právě se o tom rodinném propletenci bavíme s další sestřenici "přes koleno" a dáváme dohromady rodokmen - kurátorka z H je tedy "sestřenice přes koleno" nás obou)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 22:26:06 | #2432 (7)

No ten její manžel, to je on, ten kostelník.

Už jsem ho neviděl několik roků. Když já nepřijedu na Noc kostelů, tak se nevidíme. Ale on nemá čas, pět holek dá zabrat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 22:35:27 | #2433 (8)

*27179* *27179* Já jejího manžela NEZNÁM, tak jako jsem neznala ji, než jsi nás dal dohromady Ty *2457* *2457* samozřejmě jsem znala její rodiče - ale - děti už ne. Když jsem tam jezdila ještě s maminkou tak děcka nebyly doma, ono je to generačně posunuté. Kdosi z té rodiny kdysi pracoval s mou dcerou ale už jsem to zapomněla. A kdysi jsem vzala stopařku ve Vsetíně, chtěla jenom na ratibořské rozcestí ale já jsem ji vyzpovídala a ejhle - ona je do té rodiny přivdaná *2457* tak jsem ji zavezla až do H, šla ještě k lékaři, tak domů ne... teď už asi bydlí někde jnde, já fakt nevím! Musím si tam zajet! Hej - co tak zajet tam spolu? To by byla bžunda *2457* *2457* *2457* stavíme se do hospody na Valašské Tornádo *2457* *2457* a než se vykecáme tak vystřízlivíme *27179* *27179* *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 05:23:43 | #2434 (2)

Tašky na mobil jsou dost modní,nosí je starší dámy i mladé holky,jsou v koženém provedení v několika barvách..a nosí je i ty co mají velká prsa nebo malá..určitě žádná dáma si nenarve mobil do podprsenky,to tak jedině nějaká vesnická tetka *34258* no jo každý jsme jiný...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 08:14:33 | #2441 (3)

Nikdy jsem neviděl mladou holku s taškou na mobil. 99,9% holek nosí mobily v zadní kapse kalhot či tepláků. Od těch novodobých pádel mají zadní kapsy vytahané jako správné buranky *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 08:17:57 | #2443 (4)

Jo máš pravdu mladé holky hodně nosí mobily po kapsách ale já psala o dámách ale nikdy jsem neviděla žádnou ženu ani dámu,že by cpala mobil do podprdy.. *5907* *23266* Hezký den ti přeji.. *5614*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 10:43:10 | #2449 (4)

Já nosím mobil v igelitce.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 11:01:15 | #2451 (5)

I v igelitovým pytli lepší, než aby ho půlka čuměla ze zadní kapsy, jak dřív křupanům hřeben *17574*
Teď křupanům čumí mobil. Co mobil - pádlo jak plácačka na mouchy *27179*
Já ho mám buď v ruce, nebo v postranní dolní kapse u riflí.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 11:05:26 | #2452 (6)

Ti největší tydýti k mobilu na prdeli ještě nosí brýle na temeni hlavy, totální idioti dokonce na zátylku ( *17574* *27179* *2457* ), místo na očích *17574*
Už jen chybí boty na zádech a ponožky na rukou *27179* Blázinec hadr.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 11:37:55 | #2456 (7)

Ty brýle na zátylku to mi taky hlava nebere,kdo to vymyslel.. *34043*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 11:15:04 | #2453 (6)

Taky ho nosím většinou v ruce nebo v postranní kapse mikiny nebo kalhot. V zadní kapse jsem ho nikdy neměla. Bála bych se, že ho náhodně rozsednu.-)




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 11:17:12 | #2454 (7)

Nebo na taktickém opasku vedle polní lopatky a svítilny.😊



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 11:35:52 | #2455 (7)

Taky bych se bál, že se mobil zlomí. Má to asi 5 mm, ne jak ty poctivý první značky. Velikostně čtvrtina, ale tloušťka 3 cm , váha asi 30 deka *27179*
Ty něco vydržely!!! *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 11:45:07 | #2458 (8)

Já mám iPhone SE2 už pět let. Je malý, rychlý a odolný. Není důvod ho měnit za něco neskladného. Jenom jsem musela na jaře nechat si vyměnit baterku. Maximální spokojenost a nemám důvod si kupovat každou chvíli nový jenom proto, že je to moderní.



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 08:10:37 | #2439 (2)

Správnější a používanější výraz dodnes je Sotúrek.