SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2560

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
09.05.26 08:30:43 | #2560
Reakce na příspěvek #2549

Ty budeš enom muj! to je pro krůďu, nebo bramboráka?



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 08:32:47 | #2561 (1)

..krůda je na banánech...ko­nečně..za ty sprostárny..



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 08:35:14 | #2563 (2)

Kdopak ho asi udal? Myslím, že pro odpověď nemusíme chodit daleko…



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 11:30:13 | #2588 (2)

aha. já myslel že jen abstinuje, když je ten prodlouženej výkend *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 11:34:52 | #2591 (3)

tvl, teď to vidim. víkend




| Předmět: RE: RE:
09.05.26 10:14:08 | #2571 (1)

Doktore vzruchu, Lury měl výhrady proti používání slova Bramborák, prý je to rasismus. Prosím o používání jiného slova. *2614*



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 11:15:47 | #2586 (2)

Může to být třeba Herteplák? Dělám si prdel. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 11:28:33 | #2587 (2)

*27482* *27482* rasismus? proti čemu, komu? prostě mi to vysvětli jako tříletýmu



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 11:35:11 | #2592 (3)
| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 11:33:53 | #2590 (2)

když mu budu říkat debile, tak je to pravdivá diagnóza. ale tak ok. budu se snažit. ale bude to těžký