SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2612

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 12:57:15 | #2612
Reakce na příspěvek #2602

Sám se chlubil, že má IQ 107. Vsadím boty, že mu v rámci PR nějaké ty bodíky přičetli k dobru. Což zřejmě stačí k vystudování vojenské školy a kariéře v NATO. Já nejsem volič Babiše, tím reaguj na příspěvky jeho voličů. Naopak při té bídě bylo jeho zvolení nejmenší zlo. Aspoň jsem si to donedávna myslela.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 12:59:34 | #2614 (1)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:01:14 | #2617 (1)

Nezlehčuj a nezesměšnuj vojenské studium.Já taky neříkám,že na sekretářku stačilo psát na stroji,uvařit kafe a roztáhnout nohy v pravý čas.Což by stačila bývalá dvouletá rodinka.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:08:45 | #2621 (2)

A opravdu by stačila. Možná i nějaký rychlokurs.-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:11:40 | #2623 (3)

Jako naučit ji kouřit? Tak jistě - to je základní a hlavní požadavek.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:13:49 | #2626 (3)

Jako jedna 55 letá Božena z naší čtvrti,šla žádat o místo disponentky do jedné německé firmy. Na dotaz jestli umí nějakou cizí řeč umíte,hrdě vyjekla RUSKY.Když ji nevzali,tak psala až do Prahy,že je stará a diskriminovaná... *30039* *30039*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:15:29 | #2628 (4)

Ona Ruština je dnes velmi žádaná..učí se jí i děcka zde jako nepovinný předmět.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:20:31 | #2631 (5)

V Německu kdyby se raději učily děti arabsky,aby se jednou uměly domluvit na úřadech



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.05.26 13:23:04 | #2633 (6)

Už je to ve škole učí děti slimáků. Ti jsou nejlepší učitelé.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:55:30 | #2638 (5)

Tak určitě. Například v Severní a Jižní Americe, v celé Evropě i Asii a v Austrálii je ruština nepostradatelná *17574*
To si holka pleteš s angličtinou!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.05.26 15:06:14 | #2644 (6)

Psala,že ruština je nepovinný předmět,asi jako tady bylo za mých let náboženství.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:10:35 | #2622 (2)

Však ono to taky stačí. I když jak kde, no.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:13:51 | #2627 (2)

Myslíš taky na něco jiného úchyláku ?..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:16:26 | #2629 (3)

Jsem Nina opruzená se zase do mě naváží,a já myslel,že je v hospodě na štouchanejch bramborách.NEJSILI OSLOVENÁ ,NEREAGUJ ASPON NA MĚ.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:18:54 | #2630 (4)

Nezuř..lezeš zamnou všude..ale nic z toho nebude .. *4511* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:22:02 | #2632 (5)

Nenapadej však to prej ani neumíš,ale pořád nám to předvádíš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:07:46 | #2620 (1)

to je akorát, znám spoustu lidí s vysokým IQ a myslím lzásadně vyšším a neumí si přišít knoflík nebo pohlídat stavební firmu, co mu opravuje fasádu. A nejen to.... má problém si vybrat spoďáry a skontrolovat zda nesmrdí. Podotýkám že je zcela normální, žádný autista... problém je že je příliš inteligentní a problémy nás smrtelníků nechápe.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:12:14 | #2624 (2)

Ano. I tací se najdou.-) Ale neplatí to všeobecně.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:27:25 | #2634 (3)

Ale je fakt, že lidé s vyšším IQ nad 140 netráví čas plácáním hoven na sociálních sítích… Až na vyjímky jakou jsem já. *5087*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:02:04 | #2635 (4)

přesně tak...pokud někdo s vyšším IQ tady plácá na síti, pak si něco kompenzuje. TEdy jinde mu schází. Každ dostává do vínku určité schopnosti. IQ je jednou z mnoha...a pokud s ní neumí zachzet, je vyřízený. Je to jak s talentem, můžeme mít talent na plavání či hru na housle, ale pokud nebudeme závodně plavat či koncertovat, je nám ten talent k ničemu.

Pěkně si zaplavat či zahrát na housle umí i ten mírně nadprůměrný, a pokud je snaživý tak předežene i talentovaného flákače.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:51:03 | #2637 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 15:59:52 | #2645 (3)

má, je na to měřící metoda... lidé mají IQ 140 i více, zjišťuje se to v pedagogicko psychlogických poradnách. Já mám třeba 137, teoreticky by to mělo být dost ale prakticky spoustu věcí neumím. Nedovedu vybrat vhodný dárek, nedokážu hrát některé hry protože jim nerozumím, jsem nesoustředěná, utíká mi pozornost na všechny strany. Taky mohu někomu připadat jako kráva, že ho schválně rozčiluji. ale není to úmysl. Jen si všimnu některé detaily automaticky a názor se mi "udělá sám". Pak třeba reaguji mimo mísu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 16:07:34 | #2646 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 16:16:32 | #2648 (5)

Myslíš poruchu pozornosti? To určitě. Manžel se rozčiluje že pracuji jen na čtvrtmozku. Umím zabrat když je to nutné... jinak jedu na volnoběh.