SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2651

Zobrazit vše


| Předmět:
09.05.26 17:19:36 | #2651

Co je s KRUDOXEM? Dlouho ho není číst.

Chystá svatbu dceři? Nebo že by sbíral bimbanány?



| Předmět: RE:
09.05.26 17:37:44 | #2652 (1)

ADHD jsem trpěla v pubertě. Psychologa nebylo třeba. Babča mně hyperaktivitu úspěšně léčila občasnou pádnou fackou.-) O víkendech nebo prázdninách si se mnou užila. Jednou jsem se skoro utopila, potom málem upálila a ve finále se škaredě vybourala na tajně vytažené motorce. Nehledě na jízdy s bratranama na superbike.- *23266* Dnes už jezdím sama. Dva roky jenom v Brně na okruhu na jízdách pro veřejnost a letos jsme ji přetáhli na dědinu do normálního provozu.-)



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 17:54:12 | #2658 (2)

Tak to jsi byla a asi jeste jsi ..hyperaktivni...



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 18:03:14 | #2663 (3)

Už ani tak ne. Bylo to horší. *4470*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:05:13 | #2664 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:58:00 | #2695 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:27:36 | #2707 (6)

Predpokladam, ze jsi ozraly...s tvym prichodem znacne poklesla uz tak nizka uroven tohoto fora.



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 18:18:25 | #2668 (2)

smrade mrňavej jeden. *23266* ale na moto v brně jsem taky byl. bordel bezdebat. kalilo se tam dost. jestli mi dovolíš psát, děkuji. miluju erzberg



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 18:23:45 | #2669 (3)

jel jsem ho 2x. jednou v devadesátym na hp2, bmw a loni na 600 enduru, ktm..........­.............­.ani v jednom jsem nechtěl vyhrát. to je pro profíky......­.............člo­věk se ale může zúčastnit




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:26:11 | #2670 (4)

říkám tomu prolog. jedeš 2x stejnou trasu nahoru a lepší čas se ti počítá



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:51:37 | #2676 (5)

Zjisti si na netu, co je prolog, hňupe *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:52:07 | #2692 (6)

já ho poprví jel ma hp2. třešničko



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:52:58 | #2693 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:55:17 | #2694 (6)

budeš tak hodnej a poradíš mi???



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:52:40 | #2677 (4)

Ty určitě tvl *4960*
Ty neumíš ani na kole *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 18:49:32 | #2674 (3)

Už zase škemráš, škemro *17574* *4960*
"Jestli mi dovolíš psát" *4960*
No tvl ty jsi střevo *17574*



| Předmět: RE:
09.05.26 17:39:04 | #2653 (1)

Zeptej se Lidkagerhard… *6991*



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 17:40:47 | #2654 (2)

..už zase osobně vysíráš ? At se zeptá LuRyho já bany nedávám..



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 17:46:04 | #2655 (3)

Ty jsi to tady hodila do placu. Takže o tom něco víš a pár lidí by to možná zajímalo…



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:50:06 | #2656 (4)

..když hodím do placu,že jsi se zrovna posrala možná by to taky pár lidí zajímalo.. *16449*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:54:01 | #2657 (5)

Odpovědět
1
Lidkagerhard Uživatel je online | Předmět: RE: RE:
před 9 hodinami | #2561
Reakce na příspěvek #2560
..krůda je na banánech...ko­nečně..za ty sprostárny
—-
Nebuď vulgární nádobo sprostosti a pochlub se, co o tom víš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:55:37 | #2659 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:59:56 | #2660 (7)

*6054* *3336* To měla být odpověď dámy? *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:01:46 | #2661 (8)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:09:18 | #2665 (9)

A potřeb. Nezapomínáš… Krudox je sice starý sprosťák ale potom jsme si napsali pár zpráv a nějak se to mezi námi uklidnilo. Já jsem se jeho urážkám jenom smála a schválně ho hecovala k větším. Nikdy by ho nenahlásila správci nebo snad dokonce adminovi… Všechno je o komunikaci mezi sebou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:00:20 | #2682 (10)

Nezapomínám neboj..ty máš krátkou pamět ..už nevíš jak jsi vypisovala,že jsi se postarala o můj admín ban..jak jsi na to byla hrdá ?
Už jsem ti jednou psala nechci se hádat ale ignoruj mě..



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 18:40:51 | #2672 (2)

Všechny BANY tady zařídily ty dvě...č.....Já se ráno nedávno chytil s Kopřivou,pak jsem byl hodinu nakoupit a už jsem se sem nedostal,a Kopřiva tu hrdinně vyprávěla kdo všechno dostal BAN a na jak dlouho...Udělejte si obrázek sami...



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 18:48:55 | #2673 (3)

Kopriva mi dala na svem foru BAN za pouhy smajlik u jejiho prispevku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:51:12 | #2675 (4)

U lihuny jsem dopadl taky tak ani nevím v které místnosti,ta už jich pohřbila...kdo si to má pamatovat,moje oblíbenkyně není ,u mě je taková česká vesnická nula



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 19:15:07 | #2679 (5)

Pricichla k moci, tak ji vyuziva..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:14:34 | #2688 (6)

Kopřiva banuje jako vzteklá ale ty kdybys měla forum tak budeš stejná, hlavně kdyby někdo řekl pravdu o tvojich žíďatech. *4585* *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:38:32 | #2691 (7)

Nejsem kopretina, nikdy jsem nemela potrebu se nad nekym vyvysovat, rovnez jsem nikdy netouzila a netouzim po moci, mam nechut k jakymkoliv funkcim a to se tyka i banovani...




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:58:41 | #2696 (8)

To povídej brabcům na střeše......pouze už ikonické pění tvejch žalmů vypovídá jak kecáš! *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 19:36:55 | #2680 (5)

Můj nick je Lidkagerhard.. !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 19:56:26 | #2681 (6)

Hlavně,že víš komu příspěvek patřil,já mám taky jiný nick než úchyl.Začni u sebe..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:00:50 | #2683 (7)

To sen třeba s mračounem nech vyfotit,ale odpoledne jsi mi nazvala úchylem.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:02:36 | #2684 (8)

a já snad psala,že sekretářky umí uvařit tak kafe a roztahovat nohy ? Takže se hod do klidu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:03:11 | #2685 (9)

a jmenoval jsem tě?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:08:56 | #2686 (10)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.05.26 20:11:29 | #2687 (11)

Holka z vesnice se nezapře



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:03:04 | #2698 (4)

kecáš, u mě nikdo ban nemá- *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:18:52 | #2702 (5)

Ne, ne!!! Ne ze by mi to bylo nejak vadilo, pouze to konstatuji, za pouhy smajlik k tvemu prispevku mi byl olkamzite odepren vstup az do te doby, nez se na tvem foru zmenila situace. Jestli nekdo lze, pak jsi to ty. Nevim presne jestli zakaz vstupu je BAN; ale bylo to tak, jak pisu.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:27:47 | #2708 (6)

Dokonce i já jsem ti ochoten věřit.....a jak umí bejt vzteklá! *5176* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:35:46 | #2711 (7)

To me tesi, ze i muj uhlavni nepritel vidi, ze to neni muj styl.....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:49:53 | #2722 (8)

Loreto, ty máš úhlavního nepřítele? )))) *23266* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:48:54 | #2721 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:51:12 | #2724 (7)

Neztrapnuj se lharko!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:54:48 | #2726 (7)

Lury zasahoval u tebe,začaly jste chodit na SEKTY,tam kvůli vám taky admin zasáhl,Chodte k Martě tam si budete politicky rozumět



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:30:21 | #2727 (8)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Vulgarity, osobní napadání



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:32:35 | #2729 (9)

Jdi spát chlast tě ničí navenek i vnitřně.Tebe se to vůbec netýkalo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:31:29 | #2728 (8)

já ti to taky neříkám



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:26:29 | #2705 (5)

Momentálně zrovna třeba nemá ale to je vyjímka, já jich tam měl od tebe nespočet!! *5176* *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:48:08 | #2719 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:54:42 | #2730 (7)

Jo vím......za hovno, za fakta a za tvoji předposranost!!! *5176* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 21:01:17 | #2697 (3)

Samozřejmě je to LEŽ! A když něco takového tvrdíš- musíš to doložit-, *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:22:58 | #2704 (4)

A kdo jiny by tu praskal, nez vy dve, ostatni na to kaslou a z jinych for teprve ne!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:27:27 | #2706 (5)

Co lžeš kelner tady psal,že bude žalovat LuRymu to samé spratec no a ty vlastně taky,pochlub se kolikrát jsi brečela,že ti LuRy ani neodepsal takže mlč,nedělej se sebe *11911* ještě větší než je na obrázku *14967* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:33:09 | #2710 (6)

Za prve jsem lidunko nebrecela a za druhe jsi me k tomu vyzvala zrovna ty, dokonce jsi me neustale hecovala, az jsem pozadala LuRyho, aby se podival, na byvale Lorakovo forum, uz ani nevim, jestli odpovedel, nebo ne. Bylo to poprve a naposledy, nic se s tim nevyresi. Pokousela jsi se me naivni manipulovat, od te doby vim, co jsi zac. Muzeme pozadat LuRyho, at se podiva, kolikrat jsem mu napsala a taky aby se podival na tebe a kopretinu. UZ se n ato tesim notoricka lharko!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:36:41 | #2712 (7)

pokud je někdo lhářka jsi to ty..já nemám problém se přiznat ..manipulantka rozhodně nejsem..jsem rovná a upřimná což je mi občas na škodu,protože takoví jako ty s pravdou nekamarádíte.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:41:22 | #2714 (8)

Ty jsi tak rovná,že jsi jak serpentiny na Železnou Rudu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 06:28:52 | #2731 (9)

Ty znáš Ž. Rudu? Nedaleko jsem byl na vojně. Asi 5 km severozápadně *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:44:44 | #2716 (8)

Od sameho zacatku, co te odsud znam, ti chybi soudnost, pathologicky lzes a prekrucujes skutecnosti, takovemu cloveku je v zajmu vlastniho zdravi lepsi se vyhnout. Bohuzel jsi mi prisla do cesty a zavcas jsem nerozpoznala jak neprijemna a zla muzes byt. To je chyba, kterou jsem udelala....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:47:23 | #2718 (9)

To samé, se dá napsat o tobě. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 06:35:27 | #2734 (8)

Nedávno jsi nahlásila Pavlu mailem adminovi. Proč to férově nepriznáš?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:44:24 | #2715 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:48:51 | #2720 (8)

A nyní vysvětli jak jsi poslala ty mě na prázdniny.Jen tak mimochodem,nežádal jsem o prominutí,ani jsem nesledoval,kdy mi to končí,a měl jsem asi dostat rok,nemusel jsem už přijít do styku s takovými dvěmi křivárnami.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:49:58 | #2723 (8)

Nikdy jsem to neskryvala, lihunka to samozrejme zvelicuje, ale bylo to jen jednou, vysledek nebyl zadny a co zde vy dve o me pisete , je mi uplne fuk, nejste pro me smerodatne. Zeptejte se LuRyho, kolikrat jsem mu napsala.....zadnou korespondenci s nim nevedu a ani praporky nedavam, je to totiz stejne k nicemu a natolik me to ani nezajima, dnes uz vim, kdo je kdo a co mohu od neho ocekavat..beru to spis jako panoptikum.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:40:10 | #2713 (6)

Napsal jsem to kvůli nejhnusnějšímu činu od tebe.Ale nakonec nenapsal,požádáme Luryho v pondělí,aby za poslední dva roky zveřejnil kdo mu žaloval jakoukoliv cestou,,



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 06:30:17 | #2732 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:29:04 | #2709 (5)

Praotec všech bonzáků zde je BRAMBORÁK.!!! *5176* *5176* *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:46:24 | #2717 (5)

Ty, kelner, a všem známej- taksemzde. *18017*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:52:33 | #2725 (6)

dolož to to je tvoje heslo,tak se ukaž jak jsi pravdomluvná,



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 06:32:35 | #2733 (6)

Lžeš. Já když nahlásím, což se stalo 3 x, píšu to na sklo. Jsem myslím jedinej.
Nejsem jako ty s Lídou.