O to horší je když nikoho nemá. Mně třeba pomáhá ,když přijedou vnoučata.Omládnu,zapomenu na různé bolístky a již dopředu vymýšlím,co budeme celý víkend dělat.Prášky mám jen na tlak a na čištění krve, jinak hodně řeším přírodní cestou.Zkouším i dělat masti,olejíčky,ale nikomu to nenutím ,že je to zaručeně dobrá léčba.
