SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6500

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6500
Reakce na příspěvek #6490

Jo))) Jenže A.Babiš je v politice už dlouho. *748
Andrej Babiš vstoupil do české politiky na podzim 2011, kdy začal kritizovat korupční prostředí a založil hnutí ANO 2011.
Babiš, tehdy multimiliardář a majitel koncernu Agrofert, se rozhodl aktivně vstoupit do politiky po zkušenostech s lobbováním za svůj podnikatelský projekt v oblasti biopaliv, který narazil na veto prezidenta Václava Klause v květnu 2010, což pro něj znamenalo zlomový moment a motivaci k politickému angažmá

.
V roce 2011 založil hnutí ANO 2011, které se profilovalo jako hnutí proti korupci a za efektivní fungování státu
. Ve volbách v roce 2013 hnutí uspělo a Babiš se stal ministrem financí, později v roce 2017 premiérem České republiky

Jeho politická kariéra byla tedy zahájena kritikou korupčního prostředí a aktivním zapojením do veřejného života, přičemž jeho vstup do politiky byl spojen s přechodem z podnikatelského sektoru do veřejné sféry a s cílem ovlivnit legislativu a státní politiku
.
Babiš se od té doby stal významnou politickou osobností, předsedou vlády a lídrem hnutí ANO, které se stalo jednou z nejsilnějších politických sil v České republice *4563*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6518 (1)

babiš vstoupil do politiky, aby si ošéfoval svoje zlodějiny a mohl krást beztrestně dál, naivní blbiško...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6570 (2)

Na to by mu stačila pětiprocentní strana jako mafiánovi Rakušanovi, co potřebuje imunitu kvůli Dozimetru a pěti podezřelých mrtvolách.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6574 (2)

Nejsou argumenty- nastoupí nadávky. Víš jak se tomu říká? Tourettův syndrom *7127*

Nicméně není možné ani náznakem předpokládat, že by byl Tourettův syndrom natolik rozšířen. *3467*

Zanadáváme si čas od času všichni. Ulevíme si. Ale jak praví staré, léty ověřené přísloví: všeho s mírou. V současné době, ať už se bavíme o politické scéně, nebo anonymitě sociálních sítí, to vypadá, jako by se povolila pravidla sprosťáctví, slušné vychování dostalo stopku na úkol vulgarit a nadávek. *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6582 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6583 (4)

To nemusíš opravovat, protože to pochopí každý hňup. No i když…-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6587 (3)

blbiško není nadávka, nee, fákt ne, jen zkomolená babiško, no a to přece jsi! *33054*