a koho tam zajímá nějakej podvraťáckej zloděj blbiš a jeho prcinka???

a koho tam zajímá nějakej podvraťáckej zloděj blbiš a jeho prcinka???

Je to premiér a ministr zahraničí, oba kompetentně a důstojně reprezentují ČR. Co by tam dělal zástupce opozice.
hlavně: vrchní velitel armáda České republiky a generál NATO!
myslíš, že se krysa babiš tak moc bojí, že je tam generál práskne v té
Ankaře? 
Podle mě Babiš by ho tam vzal, ale koaliční partneři jsou proti. Je to pomsta za Turka atd. Ale s tím měl Pávek počítat dřív, že se navzájem všichni potřebují, jednou potřebuje něco ten, potom zase ten, ale on chtěl bojovat, on to začal.
dobrý směr, babiš nemá důvod, ještě rád by mu vlezl do prdele, aby mhouřil prezidentské oko, však taky nic jinýho nemůže, ale babiše drží jeho pár blbama volení "partneři" ve vládě, díky nim má tu imunite, jinak by makal po soudech, makak, proto je taky nechává řádit...